03-7446655

מערכות ג'קוזי לגינה, ג'קוזי חיצוני

מיטב המותגים בעולם של מערכות ג'קוזי לגינה ולחצר בספרטה ספא

ג'קוזי לגינה, ג'קוזי חיצוני, ג'קוזי לחצר

חברת ספרטה ספא מציעה לך:

  • מערכות ג'קוזי לחצר מהיצרנים הטובים בעולם – Jacuzzi, Artesian, Sparta.
  • עם אחריות רבת שנים.
  • חומרים איכותיים ומקוריים.
  • מערכות ניקוי מתקדמות.
  • ייעוץ מפי מומחים בתחום. 
  • ניתן להוסיף את מערכת הפילינג תוצרת בלבואה ארה"ב מיקרו סילק MicroSilk .
רכישה של מוצר מהקטלוג שלנו פירושה קנייה בטוחה של מוצר מהטובים בעולם, מהלך שלא תתחרט עליו לרגע.
 
 

מגוון מערכות ג'קוזי חיצוני ממיטב היצרנים בעולם

 
התרשם ממגוון מערכות הג'קוזי העצום שלנו, בחר את הג'קוזי המתאים עבורך וצור עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר.
 
 
 
 
 

אחריות מקיפה על מערכות ג'קוזי לגינה ולחצר

 

האחריות הרחבה והמקיפה ביותר בתחום מערכות הג'קוזי של חברת JACUZZI כדי שתוכלו לישון בשקט

 

בחורה ישנה
       
    10 שנים ביטוח לג'קוזי 10 שנים אחריות על הגוף של הג'קוזי כולל המבנה 
 
 5 שנים ביטוח אביזרי ג'קוזי5 שנות אחריות מלאה כל מערכות הפעלה צנרת וכל שאר הציוד בג'קוזי
 
 
 
  • כפוף לתנאי תעודת האחריות של חברת JACUZZI העולמית ולסדרות שנמצאות בקטגוריה J-300  J-400 פרימיום .
 

למד עוד על מערכות ג'קוזי לגינה ולחצר

 

לא קשה לדמיין את עצמך בתוך ג'קוזי, באמצע הגינה רחבת הידיים, נהנה מהתחושה המרגיעה ומאזין לשקט שמסביב.

אפשר פשוט להתמכר לזה. ג'קוזי חיצוני הפך בשנים האחרונות ללהיט בשוק הפרטי, מערכת ספא שרבים אינם מוכנים לוותר עליה.

גם אתה רוצה? ספרטה ספא שמרה כמה בריכות ג'קוזי לחצר שיתאימו בדיוק לך.

 

ג'קוזי במרפסת
 
 

מה מיוחד בג'קוזי לגינה?

 

רוב מתקני הג'קוזי שאתה מכיר נמצאים, קרוב לוודאי, בתוך מבנה סגור.אלו מערכות הג'קוזי הביתיות, מכוני הספא ומרכזי האירוח מציעים לרוב מערכות ספא שנמצאות בחדר טיפולים – אך הן שונות בכמה מובנים ממערכת ג'קוזי שמיועדת לשימוש במקום פתוח.

בראש ובראשונה, ג'קוזי חיצוני זקוק לכמויות אנרגיה גבוהות יותר כדי לחמם את המים במהירות סבירה, בשל האוויר שנמצא סביבו ומקרר אותו. שנית, ג'קוזי חיצוני יתלכלך מהר יותר ולכן יש צורך לתחזק אותו לעיתים קרובות יותר.

אך לשתי הבעיות המרכזיות הללו יש פיתרון, בדמות כיסוי מיוחד לג'קוזי חיצוני, המיועד לרגעים בהם לא נעשה שימוש במתקן. הכיסוי 'מתלבש' על חלקו העליון של הג'קוזי בצורה מושלמת וכך מונע התקררות מהירה של המים וחדירה של לכלוכים אליהם. כך, ניתן ליהנות מכל היתרונות שמציע הג'קוזי בצורה מושלמת.

דרך נוספת להבטחת מים נקיים בג'קוזי חיצוני היא מערכת סינון וחיטוי. המערכות הפופולאריות ביותר הן כאלו שכוללות שלושה עד חמישה פילטרים מתקדמים, או כאלו המשתמשות בגז האוזון, השומר גם הוא על מים צלולים.

 

מערכת הפילינג תוצרת בלבואה ארה"ב מיקרו סילק MicroSilk

 

בכל מערכות הספא של ספרטה ספא ניתן להוסיף את מערכת הפילינג תוצרת בלבואה ארה"ב מיקרו סילק MicroSilk  צפו בסירטון הדגמה שלפניכם. 

מערכת המיקרו סילק Micro Silk כשמו כן הוא, מיקרו בועות המשתחררות למים באמצעות מנוע מיוחד המורכב בתוך הג'קוזי ומחובר למערכת הפעלה נפרדת משלו וכניסת מים ויציאת מים נפרדת, בהפעלת המערכת המנוע מייצר מליארדי בועות אוויר קטנטנות המדמים למים חלביות מסוימת, הבועות אשר נצמדות לעור וחודרות לנקבוביות ומבצעות פילינג עמוק, לאחר שהייה של כ-20 דקות בתוך הג'קוזי העור מרגיש אחרת ,המיקרו סילק נתן את אותותיו.

 

הפעילו את הסרטון הבא המדגים כיצד מערכת המיקרו סילק פועלת:

 

 

גדול ומאסיבי יותר

מתקני ג'קוזי לגינה ולחצר יהיו לרוב גדולים ממתקנים ביתיים, וזאת משום שהשהייה בחצר תהיה לרוב בחברת כמה אנשים. ג'קוזי לבית מיועד בעיקר להירגעות פרטית או לשכשוך זוגי רומנטי, ואילו בריכות הספא החיצוניות משמשות לרוב כמקום מפגש חברתי.

לכן, בריכות ג'קוזי לחצר יכולות להכיל חמישה, שישה ואפילו עשרה אנשים – כשהגודל וקיבולת המים שלהן יהיו בהתאם. הגודל של המתקן משפיע כמובן באופן ישיר על צריכת החשמל שדורש הג'קוזי, וזהו פרט שכדאי מאוד לקחת בחשבון. מלבד זאת, ישנם עוד כמה פרטים שחשוב לזכור בעת רכישת ג'קוזי לחצר.

 

ג'קוזי שקוע בגינה

דגשים לקניית ג'קוזי לגינה

מאחר ומדובר במתקן שנמצא לאורך כל ימות השנה מחוץ לבית, חשוף לפגעי מזג האוויר, מומלץ לרכוש רק ג'קוזי הבנוי ממוצרים בעלי עמידות גבוהה לקרינת השמש – אחרת הוא יסבול מהר מאוד מבלאי ודהיית צבע.

 

אביזרים שיסייעו גם הם לשמור על מצב הג'קוזי לאורך זמן הם הכיסוי המיוחד אותו הזכרנו קודם, וכן שמשיות גדולות, שיגנו עליו מפני שמש חזקה או גשם שוטף. כדי למנוע מצב בו תשלם סכומי כסף גדולים על כל תיקון, וודא כי הג'קוזי מגיע עם אחריות של חמש שנים לפחות. בנוסף, אל תשכח לשאול היכן מיוצר המתקן והאם כל חלקיו מקוריים.

 

 

אביזרים ותוספות לג'קוזי חיצוני

ואלמנטים עיצוביים היקפיים הינם כיום חלק בלתי נפרד כיום מכל מערכת ספא ,חברת ג'קוזי משתמשת באלמנטים כגון תאורת סיבים אופטיים היקפית , מתקני תאורה לכוסות מים , מפלים מוארים וכדומה , הכרומוטראפיה כיום נחשבת לחלק בילתי ניפרד מחווית הספא.

 

זוג נהנה בתוך ג'קוזי גינה

 

כריות מוארות ומתכווננות

הינם פיתוח של חברת JACUZZI ומוצג בלעדית בסדרת היוקרה פרימיום 400 ,ניתן לכוונן את הכרית לנוחות מושלמת של המשתמש במערכת הספא והתאורה האופטית מתחלפת וניתנת לכיוון אף היא של תאורה אחידה או צבעונית רנדומלית

 

משענת ראש עם לוגו של ג'קוזי

 

עיסוי "ג'טים"

הפיתוח עליו שוקדים בחברת JACUZZI במשך 60 שנה הוא המתקדם מסוגו בעולם ,לא עוד כמויות גדולות של ג'טים וכמויות של מנועים אלא תכנון הנדסי מדוקדק של כמות הג'טים = להספק המנועים המבנה מותאם באופן מושלם למערכות העיסוי עם מבנה של כל ג'ט במיקום מדוייק על גוף הרוחץ בספא, הג'טים מושקעים בתוך אינסרט עמוק למניעת מגע ישיר בין גוף המשתמש לג'ט פאר היצירה התכנון ולבסוף הביצוע הינו מנת חלקו של כל מערכת ספא העוזבת את קו הייצור של ג'קוזי לבית הלקוח. 

 

ג'טים לג'קוזי

 

תאורת חוץ

המותקנת על דפנות הג'קוזי לשמירה על אווירה אינטימית בסביבת הספא ועם זאת מאפשרת גישה נוחה ובטוחה למערכת מהחצר . התאורה ניתנת לשליטה כמו שאר המערכות בספא של ג'קוזי לפי הצורך 

 

תאורת ג'קוזי

 

מערכות סאונד JACUZZI פרימיום

מורכבות ומתוכננות תוך מתן מענה לצלילים נקיים וחדים ועם עוצמות גבוהות במיוחד ,חברת JACUZZI מתקינה מערכות סאונד מתוצרת JBL אשר הינן האיכותיות בעולם ומשלבות בתוכן עמדות עגינה לאייפון,כניסות USB ועוד אלמנטים לשליטה מרחוק במערכת הסאונד של הספא ,המתקן מוגן מים וכן הרמקולים המורכבים בגוף הג'קוזי בסמיכות לאוזנו של המשתמש , בתוך המערכת ג'קוזי לקחו את המבנה ויצרו ממנו תיבת תהודה מושלמת להפקת צלילים חדים וגבוהים 

 

מערכת סאונד לג'קוזי גינה

 

 

לקבלת הצעת מחיר לרכישת מערכת ג'קוזי לחצר הבית, מלא את פרטיך בטופס יצירת הקשר ונציג ספרטה ספא יחזור אליך בהקדם.
 
 
 
 
חזרה לעמוד הקודם
צרו עמנו קשר
אנא מלאו את פרטיכם בטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם