בריכות ג’קוזי

בריכות ג'קוזי

בריכות ג'קוזיגם אתה יכול לרכוש ג’קוזי לבית או לחצר הדירה וליהנות ממערכת ספא איכותית מידי יום. חברת ספרטה ספא מעמידה לרשותך קטלוג ענק ומבחר בריכות ג’קוזי מהשורה הראשונה בעולם, לפינוק אמיתי בכל רגע שתרצה.

לטבול במים החמימים, לשבת, להירגע ולהרגיש כיצד כל טיפה וכל בועה עוטפת את העור, משכיחה לחצים ומרפה את השרירים. להתענג על הדקות הנפלאות בתוך הבריכה המיוחדת ולא לחשוב על דבר. בריכות ג’קוזי הן ממתקני הספא המבוקשים ביותר בעולם והן יכולות להיות גם שלך. אנשי ספרטה ספא ידאגו לכך.

חברת ספרטה ספא היא מהמובילות בתחום בישראל. זוהי הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Jacuzzi – ענקית מוצרי הספא וזו שעל שמה נקראת הבריכה המבעבעת. ספרטה מציעה ללקוחותיה מגוון מערכות ספא ועיסוי באיכות הגבוהה ביותר, מטעם החברות המצליחות והטובות בעולם.

הקסם של בריכות ג’קוזי

אותן תחושות שתיארנו קודם אינן פרי דמיוננו. בריכת ג’קוזי איכותית מספקת לכל אדם רגעי קסם שלא ניתן להחליף בשום חוויה אחרת. ג’קוזי – או בריכת ספא בשפה המקצועית – הוא משהו שאתה חייב לעצמך.

הג’קוזי הומצא על ידי אבי משפחת Jacuzzi (במקור, שם המשפחה נקרא יאקוצי), כדי לסייע בשיקום אחד מבני המשפחה, שנפגע בתאונת דרכים. יכולות הריפוי, יחד עם השיפור במצבו של הפצוע היו מדהימות – והמשפחה החליטה להפוך למומחית בייצור בריכות ג’קוזי.

טיפול בבעיות גב, לחצים, שרירים מתוחים ופגועים

בריכת ג’קוזי מסוגלת לטפל ולסייע בבעיות רפואיות רבות, החל מכאבי שרירים וגב תפוס ועד סיוע לשרירים פגועים. השהייה במים החמים (בטמפרטורה של עד 40 מעלות), יחד עם זרמי הסילון המיוחדים והבעבוע המתמשך, תורמים לבריאות הגוף בצורה בלתי רגילה.

מעל לכל, הג’קוזי מסייע בהרפיה והירגעות. שתי התכונות הללו לבדן מבטיחות שיקום מהיר יותר מפגיעות שונות. זרמי המים שמופקים בו זמנית מכמה מקומות בדפנות הבריכה מדמים עיסוי ידני, שיכולותיו מוכרות היטב ברפואה המודרנית. כך, השרירים משתחררים במהירות, הרקמות זוכות למגע מרגיע והעור הופך לאלסטי וגמיש יותר.

בריכות ג’קוזי משמשות לא אחת גם מטפלים מוסמכים בהידרותרפיה (ריפוי במים חמים). שיטה זו ידועה כמועילה לשיפור יכולות מוטוריות, שיקום מפציעות, הרגעת כאבים והחלמה מפגיעות במערכת השלד והעצמות.

לכל בית יש… בריכות ג’קוזי

רובנו זוכים לטבול בג’קוזי איכותי רק במהלך יום ספא שתוכנן מראש, בבתי מלון, צימרים או חדרי כושר. אבל היום אין שום חובה לצאת מהבית כדי ליהנות מהתענוג: חברת ספרטה ספא מציעה מגוון מערכות ספא ללקוחות פרטיים, במחירים שווים לכל נפש.

החברה מציעה למכירה ג’קוזי לגינה או לפנים הבית, לשימוש יחידני או לקבוצות, בגדלים ודגמים שונים ובצירוף אביזרים לג’קוזי (שמשיות מיוחדות, ידיות תמיכה, חומרי ניקוי וחיטוי, ספסלים, מדרגות ועוד). היום, יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש ג’קוזי – כשבחלק מהפרויקטים החדשים לבניה זהו אפילו חלק מהמפרט הבסיסי של הדירה.