כיצד לשדרג את הדירה שלך בעזרת ג’קוזי ביתי?

רמת החיים בארץ, לפחות של רוב התושבים, נמצאת במגמת עלייה מתמשכת ומובהקת, ובהתאם הבתים שלנו משתדרגים כל הזמן. אחת התוספות היותר מוצלחות לכל בית היא ג’קוזי – מערכת שפעם ניתן היה למצוא רק בבתי מלון, בריכות יוקרתיות, מכוני ספא וכו’, וכיום ישנם גם לא מעט בתים ודירות שכוללים את האמבטיה המפנקת הזו. התקנת ג’קוזי אינה עסק יקר כבעבר, ועל כן היא מתאימה לא רק כדי להעלות את איכות החיים שלכם בדירת המגורים אלא גם כדי לשדרג השקעות נדלן, שכן באופן טבעי קל יותר להשכיר דירה עם ג’קוזי ועם גופי תאורה איכותיים וגם המחיר שיתקבל תמורתה גבוה יותר.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים ג’קוזי?

על-מנת שהג’קוזי אכן ישדרג את איכות החיים שלכם או את הדירה שקניתם על-מנת ליהנות מכל היתרונות של השקעות נדלן (ובפרט כמובן תשואה נאה), חשוב לוודא שהוא יהיה איכותי. מאחר שישנם הבדלים בין ג’קוזי ביתי לג’קוזי לג’קוזי שהוא חלק מבריכה או ספא, כדאי מאוד לפנות לחברה שג’קוזי ביתי הוא תחום התמחותה.

דגש נוסף הוא להעדיף ג’קוזי של מותג מוכר, ומבחינה זו חברת Jacuzzi היא באופן טבעי השם המוביל בתחום וערובה לאיכות גבוהה. כדי לבחור את הדגם המתאים ביותר לבית שלכם ולצרכים שלכם, רצוי כאמור לפנות לחברה שמתמחה בג’קוזי ביתיים – אנשי המקצוע שלה יהיו מן הסתם בעלי ניסיון נרחב בהתאמת ג’קוזי לבית, וישמחו לעזור גם לכם קודם כל להבין מה בעצם אתם צריכים (על סמך קשב לתיאור שלכם ולרצונות שלכם), מהן האפשרויות העומדות בפניכם (כולל כמובן התייחסות למסגרת התקציב שהחלטתם להקדיש לרכישה זו) ובאיזה דגם של ג’קוזי ביתי הכי כדאי לכם לבחור.

השלב הבא הוא באופן טבעי התקנת הג’קוזי, וגם לשם כך נדרשת כמובן מקצועיות ללא פשרות. בין אם הג’קוזי מותקן בחדר הרחצה, בין אם במרפסת, בין אם בגינה ובין אם בכל מרחב אחר, ההתקנה מחייבת תשומת לב רבה לשלל פרטים, וכל טעות עלולה להוביל לתקלות רבות בשימוש, ועל כן כאמור אסור להתפשר אלא יש לפנות אך ורק לחברה שג’קוזי ביתי הוא התחום שבו היא מתמחה.

היתרונות של התקנת ג’קוזי גם בדירה להשקעה

כשאנחנו רוצים להתקין ג’קוזי ביתי בדירה שבה אנחנו חיים, קל לראות את היתרונות שהרי כל מה שצריך לעשות הוא לדמיין את עצמנו ואת יקירינו מתרווחים באמבטיה המפנקת. אבל גם כשמדובר בדירה שמשמשת כהשקעה, ובהקשר זה כדאי לזכור שבימינו השקעות נדלן הן האופציה המתגמלת ביותר, כדאי להשקיע בה ובפרט להתקין ג’קוזי. ג’קוזי ביתי מקנה לדירה ייחודיות ויוקרה ומושך אליה קהל איכותי שמוכן לשלם יותר עבור איכות חיים ובנוסף גם יקפיד יותר לשמור על הנכס שלכם. המלצה נוספת היא לתכנן היטב את המרחב כולו, כדי להבטיח השתלבות מיטבית של הג’קוזי ומראה שובה לב במיוחד של כל החלל שבו הוא מותקן.