מחיר הג’קוזי כפרמטר עיקרי בבחירת הג’קוזי

ג'קוזי לגינה מחירים, ג'קוזי מחיריםג’קוזי לגינה מחירים ודילמות

אחת מהשאלות הנפוצות לפני בחירת הג’קוזי החדש שלכם היא מה המחיר של הג’קוזי , מחירים של ג’קוזי נעים בטווחים רחבים מאוד החל מ-20,000 ש”ח ועד 120,000 ש”ח למערכות היוקרתיות ביותר . לחברת ספרטה ספא מגוון רחב של מחירים למערכות הג’קוזי ופתרון כמעט לכל תקציב . מערכות הג’קוזי של ספרטה ספא מיובאות מארה”ב ומיוצרות במפעלים הגדולים בתחום זה בעולם .

 

בשנים האחרונות מחירי הג’קוזי הפעו נגישים ואינם מנת חלקם של העשירון העליון בלבד כי אם מנת חלקם של רוב רבדי האוכלוסיה ואף בעלי הכנסה ממוצעת יכולים להרשות לעצמם לשדרג את איכות החיים לה הם הורגלו.

 

ג’קוזי מחירים

מחיר הג’קוזי הוא אחת השאלות החשובות אשר יש לשאול טרם בחירת הג’קוזי אותו ברצונכם לרכוש , על מנת להימנע מפער ציפיות ואכזבה חשוב להתחיל את החיפוש של הג’קוזי אותו ברצונכם לרכוש בשאלות הבאות :

ג’קוזי מחירים ? מה מחירה של מערכת הג’קוזי אותה ברצונכם לרכוש ? או מה המחירים של ג’קוזי אצל החברה בה הינכם בודקים ? לפעמים מתחילים את הבדיקה על מערכת באולם התצוגה ושואלים המון שאלות את איש המכירות כגון כמה מנועים? כמה ג’טים? ארץ ייצור ? ג’קוזי חיצוני? וכו’ וכו’ ומשאירים את שאלת הג’קוזי מחירים לסוף , וכאשר שומעים את המחיר לעיתים הנכם מבינים שהוא רחוק מאוד מהמחיר של הג’קוזי אותו ברצונכם לרכוש ואז מתחיל המסע מההתחלה על ג’קוזי שעומד בתקציב אותו תכננתם .

 

לכן הדרך הנכונה היא כדלקמן :

 • טווח המחירים של מערכות הג’קוזי
 • מידות וגדלים
 • לכמה רוחצים
 • משקל למ”ר
  באם הג’קוזי לגג יש לקחת בחשבון עומסים
 • צורת הנפה לגג או מרפסת ועלויות של ההנפה של הג’קוזי
 • לוחות זמנים לאספקה / התקנה
  לרוב החברות יש בארץ כמות מערכות ג’קוזי במלאי אך הוא מאוד מוגבל ולעיתים קרובות נדרש פרק זמן של כ-90 יום מרגע ההזמנה עד למועד ההתקנה . לכן באם ישנה חשיבות לאספקה מיידית סעיף זה צריך להיות הראשון שתשאלו בזמן החיפוש אחר הג’קוזי שלכם.
 • זמן האחריות
  החברות האמריקאיות מעניקות לרוב 5 שנות אחריות מלאה עבור מערכות הג’קוזי אותן הן מייצרות .

 

חשוב שתגיעו לאחת מאולמות התצוגה שלנו להתרשם ממגוון המערכות המוצגות , למעוניינים ישנם חדרי הדגמה לטבילה באחת ממערכות הג’קוזי שלנו גם בקיסריה וגם בסניף הלח”י