בריכות הזרמים הטובות בעולם MICHAEL PHELPS SWIM SPAS 

ספרטה ספא נבחרה לייצג באופן בלעדי בישראל את בריכות הזרמים הטובות בעולם פרי פיתוח של חברת MASTER SPA ארה”ב עם השיאן האולימפי 21 מדליות זהב אולימפיות מייקל פלפס , השחיין המעוטר בהיסטוריה, 

בריכת זרמים, בריכות זרמים

פטנט עולמי שהופך את בריכת הזרמים למקצועית ביותר בעולם

בריכות הזרמים אשר פועלות בטכנולוגיה חדשה ובעלת פטנט עולמי הנקראת PROPORSION דחיפה של המים באמצעות פרופלור במקום ג’ט, 8,000 ליטר בדקה הופכות את בריכות הזרמים למקצועיות ביותר בעולם עם אפשרות שחייה ממושכת ואינטנסיבית נגד הזרם.

לפני הצפייה בדגמים אנו ממליצים שתצפו בסרטון בריכות הזרמים של מיייקל פלפס:

התרשם ממגוון בריכות הזרמים העצום שלנו ובחר את בריכת הזרמים המתאימה עבורך
היתרון של ספרטה ספא בתחום בריכות הזרמים בא לידי ביטוי במגוון העצום של מעל ל-14 סוגים וגדלים של בריכות זרמים החל מ-4 מטר ועד ל-6 מטר אורך של בריכות זרמים חלקן משולבות עם מערכת ספא לגינה או לבית וחלקן מגיעות עם מערכת ספא כיח’ אינטגראלית עם שליטה נפרדת, ניתן לבחור ממגוון הצבעים וניתן להתקין את הבריכות שקועות או חצי שקועות או לא שקועות כלל הכל על פי העדפתכם האישית.

ספרטה ספא היבואנית הבלעדית של מותג בריכות הזרמים MICHAEL PHELPS המיוצרות על ידי MASTER SPAS בארה”ב , המעל הגדול בעולם המייצר מעל ל-7,000 בריכות בשנה

אנו חברה שניסיונה המקצועי מבוסס על הקמה והתקנה בפועל של מאות בריכות זרמים ברחבי ישראל , מהצפון ועד אילת , הנכם מוזמנים להיכנס לגלריית הבריכות שלנו ולהתרשם מחלק מהפרויקטים אותם ביצענו והעלנו לאתר . גלריית התקנות בריכות זרמים

ניסיוננו הרב בשילוב עם שיווק של הבריכות הטובות בעולם הפך אותנו לחברה הגדולה ביותר בשוק הישראלי ומובילת התחום גם ביחס למשווקים ממדינות אחרות בעולם , חברת ספרטה ספא משווקת ומתקינה כ-100 בריכות זרמים בשנה ממגוון הדגמים המוצעים באתר , חברתנו זכתה בפרסים מטעם MASTER SPAS וביניהם – אולם התצוגה היפה בעולם ( סניף חיפה שנבחר בשנת 2014 ) DEALER OF THE YEAR על מכירת כמות בריכות הגדולה ביותר בשנה מתוך עשרות משווקים מכל העולם נבחרנו במקום ה-1 , הכל תודות למאות לקוחות שבחרו בנו מתוך מגוון האפשרויות המוצעות בשוק ואשר החליטו שאנו הבחירה הנכונה ביותר עבורם , גם בנושא ג’קוזי ביתי ומטבחי חוץ.

awards2

 

אנו מזמינים אתכם לאולמות התצוגה שלנו להתרשם ואף להגיע לשחיית ניסיון בבריכת הזרמים SIGNATURE MICHAEL PHELPS בתאום מראש ,

נמצאו מוצרים

מדריכים מקצועיים לבחירת בריכת זרמים

רכישת בריכת זרמים אינה החלטה צרכנית פשוטה, ישנם לא מעט פרמטרים אותם צריך לקחת בחשבון.
חברת ספרטה ספא לקחה על עצמה משימה – לכתוב מדריכי קנייה שיעזרו לך הקונה בקבלת החלטה צרכנית נבונה!
swim-spa-built-in-guide swim-spa-guide
בריכות הזרמים של מייקל פלפס לשחות כנגד זרם המים החזק בעולם.

השוואה בין בריכת זרמים מייקל פלפס לבין בריכות זרמים אחרות

אפליקצית אייפד לאימון בבריכת זרמים מייקל פלפס

לפני שקונים בריכת זרמים חשוב לדעת

בריכת הזרמים “סווים ספא” הפכה בשנים האחרונות למבוקשת יותר ויותר בקרב ספורטאים ושחיינים ובכללם גם בקרב אנשים שהתעניינו בבניית בריכה בחצר ביתם אך מפאת מגבלת שטח נאלצו לבחור בבריכת הזרמים ששטחה קטן משמעותית מבריכה רגילה.

היתרונות של בריכות הזרמים באות לידי ביטוי בכמה פרמטרים

חלקם מאוד מזוהים עם מצב המים בעולם ונושא חיסכון באנרגיה:

 • בריכת זרמים, בריכות זרמיםבריכת זרמים לא מצריכה שטח גדול וניתן להתקין אותה גם ע”ג דירות גג “פנטהאוז” כמובן בהכנת תשתית מוקדמת של עומס המשקל כמות המים בבריכת זרמים נעה בין 4,000 ל-20,000 ליטר בבריכה הגדולה ביותר. כמובן שהחלפת מים מתבצעת אחת לשנה במקרה הגרוע ביותר וברוב המקרים ניתן להשאיר אתהמים לתקופה אף ארוכה מזו. בריכה רגילה מכילה מעל ל-60,000 ליטר מים.
 • רוב בריכות הזרמים בעולם מגיעות עם כיסוי טרמי בדומה לכיסוי שמסופק עם מערכת ג’קוזי. היתרונות של הכיסוי הינן שמירה על טמפרטורה לאורך זמן רב ללא שימושבאנרגיה נוספת, מניעת כניסת אבק לכלוך ועלים דבר המקל על תחזוקת הבריכה ופרט אחדנוסף שאולי החשוב מכולם הוא בטיחות הבריכה מפני גישה ישירה של ילדים ללא השגחה.
 • נושא חשוב נוסף ביתרון של בריכות הזרמים הינו האפשרות לחמם את הבריכה עד לטמפרטורה של 40 מעלות צלסיוס (דבר כמעט בלתי אפשרי בבריכה רגילה מה עוד שלחמם בריכה רגילה עולה פי כמה וכמה יותר מאשר בבריכת הזרמים שלרוב פעולת החימום שלה מתבצעת ע”י גוף חימום בהספק של 3 קילוואט )
 • עיקר הפעולה של בריכת הזרמים הוא שחייה נגד הזרם – מצב בו השחיין שוחה בשטח בריכה של כ- 4 מטרים אורך במקום בדומה להליכה ע”ג הליכון בחדר כושר . כמובן שמיותר לציין את סגולות הספורט הימי שמתאים גם לסובלים מדלקות פרקים וכד’ ובעיקר מכיוון שהפעילות הספורטיבית בבריכה מונעת פגיעה בחלקים חיוניים בגוף האדם . מאחר והשחייה מתבצעת במקום ע”י מערכת זרמים המופקת מחזית הבריכה באמצעות מנועים רבי עוצמה אין צורך בשטח שחייה גדול.
 • גם בריכה וגם ג’קוזי –  תחום בריכות הזרמים התפתח מאוד ומשלב בתוכו היום מערכות זרמים דוגמת בריכת זרמים אמזונאס המשלבת גם בריכה וגם ג’קוזי לחמישה אנשים עם בקרת טמפרטורה נפרדת לכל יחידה כך שבפועל תוכלו להכנס ליחידה אחת שבה הבריכה תחומם לטמפרטורה של 28 מעלות צלסיוס והג’קוזי יחומם לטמפרטורה של 40 מעלות צלסיוס. (למערכות ג’קוזי ללא בריכה בקרו בעמוד ג’קוזי לגינה)
 • החסרון היחיד בבריכת זרמים הוא מגבלת הרוחב שהיא בד”כ סביב ה-230 ס”מ מאחרות הליך הייצור של בריכות הזרמים מתבצע באמצעות תבניות וואקום ולוחות אקריל (לוח אקריל מגיע במידה של 254 ס”מ וממנו מיוצרת הבריכה ) מידת הרוחב נועדה גם להקל על שינוע של הבריכות בעולם באמצעות מכולות להבדיל מבריכה רגילה שאותה בונים בבית הלקוח ולכן ניתן ליצור אותה בכל מידה ובכל צורה על פי דרישת לקוח.

  בריכות זרמים מגיעות בגדלים של:

 • 366 אורך / 240 רוחב / 130 עומק
 • 420 אורך / 240 רוחב / 130 עומק
 • 460 אורך / 240 רוחב / 130 עומק ודגם דיפ 150 עומק
 • 510 אורך / 240 רוחב / 130 עומק ודגם דיפ 150 עומק
 • 550 אורך /240 רוחב / 150 עומק
 • 600 אורך/ 240 רוחב / 130 עומק ודגם דיפ 150 עומק

בריכות זרמים המיוצרות מנירוסטה ונחושת ניתן לקבל בכל אורך נדרש עד 12 מטר אורך על 300 רוחב ואף יותר מזה , הייצור נעשה לפי מידה ובהתאמה לדרישות הלקוח

בריכות גלישה נירוסטה