מהו טקסטון?

טקסטון הוא חומר סינתטי המבוסס על תרכובות פולימריות שעברו עיבוד. הטקסטון דומה מאוד במראהו לשיש אמיתי רק שכאן לא מדובר על אבג שיש אמיתית הנחצבת מסלעים ומהאדמה אלא חומר המיוצר באופן תעשייתי. כך, בניגוד לאבן שיש אמיתית בה אין שליטה על דוגמת השיש ושהיא יקרה מאוד בגלל תהליך הפקתה, טקסטון ניתן ליצור בכל דוגמה וצבע ותהליך הייצור פשוט יותר מכריית שיש אמיתי. את הטקסטון המציאה החברה האמריקאית דופונט. הוא מתפשט ברחבי העולם וגם שימושיו הולכים ומתרחבים.

עיצובים מרהיבים בכל סגנון

האפשרות לעצב את משטח הטקסטון בכל צבע או דוגמה הוא יתרון משמעותי כשרוצים ליצור את המראה היוקרתי והאלגנטי. יוקרה היום משמעה מראה נקי וחלק ללא הפרעה. הטקסטון הוא אידיאלי לעיצוב בסגנון חלק. בריכות טקסטון יוקרתיות יכולות להיות מעוצבות בכל דוגמה, סגנון וצבע. את הטקסטון אפשר לייצר כמשטח אחד גדול מאוד במקום כאריחים קטנים יותר. כך, קרקעית הבריכה כולה היא מקשה אחת ללא פסי האריחים שאנו מכירים מהריצוף בבית ופעמים רבות מפריעים לנו בעין.

להגשים את החלום עם בריכת טקסטון                  

הטקסטון היא אופציה מעולה לכל מי שחולם על בריכה. המראה היוקרתי מצד אחד יחד עם מחיר שאינו גבוה ביחס ליוקרה ולאלגנטיות שהוא משדר מצד שני פותחת את האופציה לבריכה בחצר גם למי שעד כה לא העז לחשוב על האפשרות. מהיום, את הטקסטון לא נמצא רק במטבחים או באמבטיה אלא גם בחצרות הבתים כשיש לבריכה.

נמצאו מוצרים

בריכות קוריאן