בריכות שחייה יוקרתיות מחומרים מיוחדים

קליגמן_(7)

2018-04-30_1239

 

 

 

 

ספרטה ספא מתמחה בהקמת בריכות שחייה מחומרים מיוחדים התורמים לעיצוב היוקרתי של התוכנית האדריכלית..

שיתוף פעולה של ספרטה ספא ואפקס יצר שילוב בין בריכות נירוסטה ורצפות הידראוליות אינטגרליות בתוך הבריכה. הצורך נולד כתוצאה מעלייה דרמטית בהקמה של בריכות על גגות ומרפסות בפנטהאוזים.

היתרון של בריכת נירוסטה: משקל הבריכה נמוך משמעותית מהקמה של בריכת בטון.  נתון זה המאפשר חיזוק של מבנים קיימים ושילוב של בריכות שחייה בגגות ומרפסות של מבנים יחסית ישנים. יתרון נוסף הוא בעמידות של הבריכה לעשרות שנים ובכך שהבריכה אטומה באופן הרמטי ללא חשש מנזילות מגוף הבריכה באופן מוחלט.

.

בריכה עם דפנות שקופות: היתרון שבהטמעת קיר שקוף (קיר המיוצר מאקריל שקוף מאוד חזק ועבה 20 מ”מ בממוצע ) לדופן הבריכה הוא בקבלת מראה נקי ועומק שלא ניתן לקבל בקיר אטום. השימוש הרווח הוא בגגות שבהן הבריכה היא עלית ומאפשר פתיחת החזית של הבריכה ויזואלית ונותן אשליה של חלל מרווח משמעותית יותר מאשר בקיר אטום.

.

היתרון של רכישת בריכות יוקרה בספרטה ספא:

ספרטה ספא מלווה תהליכים מורכבים מאוד ביחד עם הלקוח, הקבלן והאדריכל. אנו בונים את הבריכות בגדלים שונים וממגוון חומרים ייחודיים המאפשר לנו להתאים ולספק את העיצוב, היוקרה והאיכות תחת קורת גג אחת.

בריכות עם ריצפה הידראולית: נושא הרצפות ההידראוליות (רצפה מתרוממת לבריכה) תפס תאוצה מפני שריצפה הידראולית היא פתרון לבטיחות הילדים כאשר יש בריכה בבית. אך גם מהצד העיצובי והכפלת שטח הגינה שכיום יותר ויותר מגרשים בבנייה הולכים ומצטמצמים .השימוש בריצפה הידראולית בבריכה מאפשר ליהנות מכל העולמות מבלי לוותר על הרצונות והחלומות , ניתן לבצע חיפוי של הרצפה בדק עמיד למים או בחיפוי של אבן.

במידה ואין תקציב לבריכה עם ריצפה הידראולית, אנו מציעים פתרון יפיפה נוסף: במת הזזה שנעה מעל הבריכה או הג’קוזי.

 

חשוב לדעת לפני רכישת הבריכה: .

  1. בתכנון והקמת בריכות שחיה יש להתחיל כבר בשלב התוכנית הראשונה בבניה על מנת להתייחס לנושאים כמו חשמל, אינסטלציה, ניקוזים ועוד..
  2. לכל מוצר ישנן עלויות שונות ואפשרויות רבות לבחירה וחשוב להתייעץ איתנו לפני התכנון יחד עם האדריכלים /מעצבים

3. המחירים בהקמה של בריכת שחיייה מאוד מגוונים ומשתנים בהתאם לגודל הפרויקט וסוג המערכות

נמצאו מוצרים