ג’קוזי לבית

בעידן האינטנסיבי בו אנו חיים, מרבית זמננו ויומנו עובר בעבודה. רוב שעות היום אנו מוצאים עצמנו תחת לחץ, עומס ומתח ויש שאנו סופרים את השעות עד שנגיע חזרה לבית- המקום הבטוח, האהוב והרגוע. ג’קוזי לבית הומצא, מיוצר ומשווק במיוחד עבורכם, לחוויה ולפינוק מושלם בסוף כל יום.

בשני העשורים האחרונים, יותר ויותר אנשים מוצאים ג’קוזי ביתי , ג’קוזי לחצר או ג’קוזי לגינה כמוצר צריכה אלמנטרי החיוני לבריאות האישית הפיזית והמנטלית של כל דרי הבית ומכריהם. על היתרונות הרבים של ג’קוזי לבית נוכל לכתוב רבות, אך נסתפק בתמצות העיקריים שבהם, בשני המישורים הבאים:

  • במישור הפיזיולוגי- במחקרים שנעשו, נמצא כי לג’קוזי יש השפעה חיובית על חולי סוכרת (בשימוש קבוע), הג’קוזי יעזור לכם לשמור על המשקל (נמצא שהוא שורף קלוריות), ג’קוזי לבית וגם ג’קוזי לגינה מפחית את העומס מהלב בכ-20% (בעיקר תודות לציפה), הג’קוזי מאיץ את המטאבוליזם בגוף, מאיץ את זרימת הדם ומרחיב את כלי הדם וכך גם מזרז את ניקוי הגוף מפסולת ורעלים, במחקרים אחרים נצפה שהג’קוזי תורם ומסייע רבות לשינה עמוקה וכל אלה רק על קצה המזלג.
  • במישור המנטלי- ג’קוזי לבית בעל מעלות רבות גם בתחום זה- נמצא כי ג’קוזי ביתי מפחית חרדה, לחצים, עומסים המורגשים באזור הכתפיים והצוואר (גוף ונפש קשורים זה בזה כידוע) ועוד. מעבר לכך, ג’קוזי לבית וגם ג’קוזי לחצר מאפשר זמן גיבוש ואיכות עם היקרים לליבכם- בין שאלה בני המשפחה אשר יכולים להתכנס ולספר על חוויות היום- יום בג’קוזי או בסאונה ביתית ובין שמדובר בגיבוש חברי- קבוצתי עם קולגות, שכנים, חברים או התכנסות לרגל אירוע מיוחד.

על מנת לסייע לכם בבחירת ג’קוזי לבית , להלן מדריך קצר עם מידע מפורט- במה צריך להתמקד? מה חשוב לדעת ברכישת ג’קוזי לבית ? מה לבדוק לפני הרכישה?

בחירת מיקום להנחת או בניית ג’קוזי ביתי

עוד בטרם תבחרו ג’קוזי מפנק ומרווח עם עשרה מקומות ישיבה, עליכם לבחור מיקום מתאים- בתוך הבית, בגינה, בחצר או על הגג. ברוב המקרים, הרוכשים ג’קוזי לבית יבחרו בג’קוזי בעל 500-1500 ליטרים, כאשר בבחירת ג’קוזי לגינה ניתן להתקין כזה שמכיל עד 10,000 ליטרים.

אם תבחרו בספרטה ספא, לא תצטרכו “לשבור את הראש”- אחד ממנהלי הפרוייקט שלנו יגיע עד לביתכם ויבצע מדידות מקיפות לרבות בדיקת משקל וירידת מים. הוא ילווה אתכם לאורך כל מסע רכישת הג’קוזי המתאים ביותר עבורכם מכל הבחינות, ואף תוכלו להגיע לאולם התצוגה שלנו ולנסות בעצמכם מגוון סוגי ג’קוזי.

קחו בחשבון שהתקנה של ג’קוזי לבית שלא נמצא בשלבי בנייה, תאלץ שיפוץ הכולל הצבת תשתיות, צינורות, קווי חשמל וריצוף מחודש של חדר האמבט או חדר השינה, בו ימוקם הג’קוזי. מיקום הג’קוזי בחצר יחייב רק בחירת משטח בטון ישר וחזק. שקלו להתאים אביזרים לג’קוזי כך שהחוויה לא תיפגע, כמו מקלחונים ומקלחוני עיסוי, סאונה, פרגולה, גזיבו או סכך, פילטרים ומערכות סינון, שואבי ספא ומכשירי ניקוי, מתקני הרמה לכיסוי תרמי, כיסוי לג’קוזי, שמשיות מתכווננות, מערכת סאונד עמידה למים וריצוף חוץ או ריצוף קרמיקה.

שלושת סוגי ההתקנות של ג’קוזי

ישנן שלוש דרכים להתקין ג’קוזי לבית בתצורות שונות, בהתאם לקונספט עיצובי אליו הלקוח מתחבר, בהתאם לנוחות הלקוח או בהתאם למגבלות הקיימות באזור ההתקנה:

  • התקנה חיצונית בסוג זה של התקנה הג’קוזי בולט ונישא גבוה מעל פני השטח. התקנה כזו תתאים במיוחד לגגות (בתנאי שעומדים בבדיקות העמסה), וכן לבתים ולגינות. בשיטה זו יש צורך בחיפוי ומשטח תואם בהיקפו של הג’קוזי.
  • התקנה שקועה- בהתקנה שקועה הג’קוזי אינו בולט כלל והוא מובלע בתוך הקרקע, כך שניתן להיכנס אליו ביתר קלות ויש שהוא מוסיף לנופך העיצובי של הגינה. התקנה מסוג זה מצריכה חפירה והכנה מוקדמת תוך שמקפידים על בנייה של דפנות בטון מתאימות. כמו כן יש להתקין חיפוי ריצוף קרמיקה , דקים או דשא סינטטי. יש לרכוש כיסוי לג’קוזי ולכסותו בתקום כל שימוש כך שתימנע החלקה.
  • התקנה חצי שקועה- בסוג התקנה זה הג’קוזי מותקן חצי באדמה וחצי בולט מעל פני הקרקע וגם כאן דרוש חיפוי של הג’קוזי. בהתקנה חצי שקועה ובהתקנה שקועה אין צורך במדרגות.

הכנת תשתיות להתקנת ג’קוזי לבית

סעיף זה הינו חשוב במיוחד. הסכנה והזהירות הנדרשת בשילוב בין חשמל למים הם גבוהים במיוחד, על כן יש להזמין חשמלאי מוסמך. בהתקנת ג’קוזי ביתי ניתן להסתפק בתשתית חד פאזי, אך בהתקנת ג’קוזי לגינה (שלרוב גדול יותר) יהיה צורך בהתקנת תשתית תלת פאזית.

יש לוודא שהחשמלאי יבצע התקנה של מפסק ביטחון, אשר יחובר לקופסת החיבורים מתחת לג’קוזי וימוקם מחוץ לחדר האמבטיה או באזור הג’קוזי בחצר. חשוב שבהתקנת מפסק דו קוטבי זה כלל הכבלים וקופסת החשמל יהיו עמידים בפני מים.

פרטים אחרונים לבדיקה לפני שתרכשו ג’קוזי לבית

דברים נוספים שכדאי לכם לבדוק בטרם תרכשו ג’קוזי לבית:

  • המנוע– המנועים בעל המוניטין הטוב ביותר הם בד”כ מנועים גרמניים ואמריקאיים. חברת ספרטה ספא רוכשת את סוגי הג’קוזי המשובחים והאיכותיים ביותר ממילא, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות.
  • תחתית הג’קוזי- רצוי שתחתית הג’קוזי תהיה תחתית מוקצפת על פני חומר אקרילי שאינו מוקצף.
  • ג’טים– יציאות זרמי המים והג’טים רצוי שיהיו מתכווננים, ועדיף ג’טים בעלי חזית מניקל אל חלד ונירוסטה.
  • אחריות– האחריות משתנה מיבואן אחד לאחר ונעה סביב 5-15 שנה. כמו כן, היקפה של כל אחריות משתנה מג’קוזי אחד למשנהו, ולכן יש לוודא שהיקף האחריות עולה בקנה אחד עם ציפיותכם.
  • עלות , מחיר – סביב ג’קוזי לגינה מחירים דינמיים מאוד והם תלויים במשתנים כמו גודל ותכולה של הג’קוזי, מספר מקומות ישיבה, מספר סילוני מים, שנות אחריות, מפרט טכני (מערכת סטריאו עמידה במים, משאבות מים לניקוי טבעי) ועוד. סביב ג’קוזי לבית מחירים ורסטיליים גם כן, מאותן הסיבות.

התקינו את הג’קוזי בחדר האמבטיה האישי שלכם, בחדר ההורים או בגינה ותיצרו את נווה המדבר הפרטי שלכם. בין אם יורד גשם בחוץ ובין אם השמש יוקדת, תמיד תוכלו ליהנות מרגעי השלווה הפרטיים שלכם בבית.

ג’קוזי ביתי מקצועי בעל שלל סוגי זרמים ואפשרויות שיאפשר לכם לעצור לרגע את הזמן, לנקות את הראש וליהנות ממגע המים החמימים והנעימים.

התקינו את הג’קוזי בחדר האמבטיה האישי שלכם, ההורים, ותיצרו את נווה המדבר הפרטי שלכם. בין אם יורד גשם בחוץ או אם השמש יוקדת, תמיד תוכלו ליהנות מרגעי השלווה שלכם בבית.

ספרטה ספא משווקת את מיטב מערכות הג’קוזי הביתיים של המותגים המובילים בעולם. מגוון מערכות ג’קוזי עם מערכות עיסוי שונות, תוספות לבחירתך וכל זאת בהתאם לטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת.
ג'קוזי לבית, ג'קוזי ביתי
נמצאו מוצרים

סדרת המעצבים מבית JACUZZI מערכת ג’קוזי ביתי / פאטיו

 

ספרטה ספא

בחירת ג’קוזי איכותי זה המקצוע שלנו, כבר למעלה מ-20 שנה. רק בספרטה ספא, תוכלו ליהנות מהמגוון הרחב ביותר של סוגי ג’קוזי Outdoor וג’קוזי Indoor, ג’קוזי לבית או ג’קוזי לגינה, פרגולות, גזיבו, מגוון עצום של סוגי סאונה יבשה וסאונה רטובה, חמאם טורקי, הוט טאב, מקלחוני גינה, מטבחי גינה, מדורות גינה, מקלחוני עיסוי, בריכת זרמים, טרנדים חמים וחידושים מפתיעים ועוד, והכל תחת קורת גג אחת כאשר כל מוצר נבחר בקפידה תוך היכרות עם המותג ובהסתמך על המלצות וחוות דעת חיוביות קודמות. נאפשר לכם באולמות התצוגה ליהנות מחוויה, תוך שתוכלו לסקור סוגי ג’קוזי רבים בעלי שלל סוגי לסיוע בקבלת החלטה סופית.

ג’קוזי לבית יאפשר לכם לעצור לרגע את הזמן, לנקות את הראש וליהנות ממגע המים החמימים והנעימים, העיסוי המשחרר בפלגי הגוף השונים בשילוב עם מים, רוגע ומקומות ישיבה נוחים במיוחד (או מיטה). כל אלה יקנו לכם תחושת פורקן, הנאה והקלה. לא תצטרכו להגיע למכוני ספא שונים ברחבי הארץ כדי להתפנק.

ספרטה ספא משווקת את מיטב מערכות הג’קוזי הביתיים של המותגים המובילים בעולם. מגוון מערכות ג’קוזי עם מערכות עיסוי שונות, תוספות לבחירתך וכל זאת בהתאם לטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת.

ספרטה ספא הינה הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת JACUZZI בישראל. החברה נודעת בשל מערכות הג’קוזי שלה, הנחשבות לטובות, איכותיות ומתקדמות ביותר בעולם. בספרטה ספא נמצא המגוון העשיר ביותר של מערכות ג’קוזי לבית, ישירות מהמותגים המובילים ביותר בעולם מבחינת איכות, חדשנות ויוקרה.

מהיום כבר לא צריך להגיע למכוני ספא שונים ברחבי הארץ כדי להתפנק! ליצירת קשר או לתיאום פגישה אישית הקליקו כאן