מטבחי גינה, מטבח גינה

“בלק אנגוס” מטבחי חוץ הינו מותג מקבוצת ספרטה ספא ישראל.

אנו מתמחים בעיצוב וייצור משטחים ומבני חוץ בעיצוב עדכני. שימוש בחומרים טבעיים ומתועשים המשתלבים זה בזה כיצירת אומנות העומדת בפני עצמה ומתמזגת בקונספט עיצוב החצר והבית כולל ג’קוזי , סאונות ועוד.

עבר זמנם של משטחי נירוסטה קרה ומנוכרת, שיש פגיע בהדבקה או אריחים שונים צפופי פוגה במשטח העבודה. אצלנו אפשר ליהנות ממשטחים גדולים ורציפים ללא חיבורים במשטח העליון, חזקים, חלקים ונעימים למגע. אנו מעצבים מגוון רחב של צורות, גוונים וטקסטורות טבעיות. באמצעות שימוש בחומרי גלם יחודיים ואיכותיים.

תהליך הייצור וחמרי הגלם מפיקים גימור עמיד חזק ויציב לשנים בפני שחיקה וטמפרטורות גבוהות הן מתאפשרות הודות לטכנולוגיות הייצור המיוחדות שלנו, בתהליך הייצור אנו מקנים לחומר הגלם חוזק ועמידות לאורך שנים רבות, הייצור המשלב תהליכים ומרכיבי חיזוק והקשחה וכן חומרי גמר וסילר מתקדמים לאיטום והגנה בעומק החומר.

כחומר המכיל מרכיבים טבעיים מומלץ לישם בדרך פשוטה לבד או על ידינו אחת לעונה בסילר מיועד המשמר את מרקמו החלק של המשטח ואיטומו. משטחי העבודה שלנו עמידים לחלוטין.

אנו מייצרים את המשטחים במספר שכבות באמצעות מיקרו בטון וסילר לאיטום בין השכבות, תהליך הייבוש והקשחת החומר אורך בין 4 ל-28 ימים.

כחלק בלתי נפרד מסביבת העבודה אנו מציעים גם משטחי BUCHER-BLOCK קצבים מעץ אלון סידר קנדי או טיק בורמזי בעלי סיבים. אנו מייצרים אותם על פי מידה ועובי. הם מסייעים בחיתוך ומאפשרים שימור להב הסכין לאורך זמן.

עיצוב תכנון וייצור על פי מידה באיכויות גימור גבוהות במיוחד. משטח המיקרו בטון האלגנטי והייחודי שלנו הוא הבסיס הטבעי והנפלא למטבח החיצוני שלך. הוא יפה, נעים למגע, מעניין במראהו ומתאים במיוחד לתנאים חיצוניים. התאמה אישית או דגמים מוכנים, מגוון אפשרויות מרהיבות בשילוב ציוד חוץ מקצועי איכותי. אנו מייצרים מטבחים מוקפדים בעיצוב שמתאהבים בו לתמיד. אנו משלבים את הציוד והמערכות המתקדמות בעולם במטבחי החוץ שלנו, החל מלב ליבו של המטבח – הגריל ועד לציוד היקפי תוצרת איטליה, ארה”ב וגרמניה: מקררים, מערכות ייצור קרח, מקפיאים, מערכות אחסון מנירוסטה ועוד…

המטבח בבסיסו משלב משטח עבודה ,כיור עם ברז ובו מים זורמים , זהו הבסיס להכנה נוחה ויעילה ,מכאן השמיים הם הגבול וניתן להפוך עמדת הכנה למטבח משופר ומשודרג המרכז בתוכו את כל האמצעים המאפשרים נוחות ויעילות כך שכל התהליך יתרחש במקום אחד: אמצעי קירור, הקפאה וחימום, עישון או טיגון, בישול איטי או בישול מהיר כמזון מוקפץ על להבה עוצמתית או אפייה בתנורי אבן מסורתיים. אנו שמים דגש מרכזי על הפיכת עמדת הבישול לעמדה שכולה חוויה, אנו מאמינים בחיבור הנפלא בין המארח לאורחים.

הישיבה הסמוכה לתהליך ההכנה הינה נעימה לכולם, יוצרת עניין, מחברת בעשייה משותפת, מגרה ומאפשרת למארח ליהנות יחד עם כולם. כאן גולת הכותרת שלנו היא העיצוב והתכנון, אנו מעוניינים ליצור את המכלול כולו בעמדה אחת יפה ומעוצבת המשתלבת ומשלבת את כל מרכיביה בצורה נוחה ויעילה, אנו מקפידים על ניראות אסתטית שתנעים את השימוש במטבח למסובים ולמשתמש.
מטבח מעוצב הופך חלק תורם לסביבתו. הוא מוסיף עניין ותוכן שימוש אמיתי לחצר. מטבח חיצוני חשוף יום, יום במהלך כל השנה לשינויי אקלים ולמפגעים שונים כגון אבק, עלים, חרקים וכדומה. על כן ישנה חשיבות עליונה לעמידותם של המרכיבים ממנו מורכב המטבח, בחירת הציוד וייעודו קלות האחזקה,הניקוי ואיכות החומרים.

 

נמצאו מוצרים

אנו נבצע עבורכם תכנון של המטבח כולל הוצאת תוכניות וסקיצות לאישור לפני ייצור.

אנו מייחסים לעיצוב חשיבות רבה ומתכננים את המטבח בהתאמה למקום בו הוא יורכב. ישנה התייחסות עיצובית גם לסביבה שמקיפה את המטבח וכמובן לאזור הישיבה הסמוך. התכנון כולל אפיון מפרט המערכות שיורכבו במטבח תוך התאמה למידות ולתכנון הכולל של מבנה היחידה. כמובן שניתן דגש על הטמעת האביזרים המתאימים, במידות המתאימות, תכנון מערכות הקירור, אחסנה ועמדת הגריל מעשנת בשר וכו’.

במקביל לאישור התוכניות אנו מפיקים עבורכם תוכנית הכנת תשתיות מדויקת על מנת שנוכל לחבר את כל המערכות באופן מדוייק ואסטתי ובהתאמה לציוד שיורכב במטבח החוץ .נושא התשתיות טרום התקנה חשוב מאוד ואנו מייחסים לו חשיבות רבה ותכנון קפדני.