סאונה ביתית יבשה לרוב מיוצרת מעץ ובה תנור עם אבני ליבה (KIUAS) אשר מייצרים חום גבוהה ויובש עם 0% לחות באמצעות העלאת טמפרטורת הגוף ישנו שיחרור של רעלים מהנקבוביות וחילוף חומרים גבוהה . כמו כן, הגוף שורף קלוריות ללא צורך בפעילות גופנית מאומצת. מלבד התנור בנויה הסאונה משניים או שלושה דרגשי ישיבה ושכיבה מעץ.  בנוסף ישנו מד חום שעל פיו מווסתים את טמפרטורת הסאונה (סאונות חשמליות חדשות מצוידות בתרמוסטט).

Eden%20Roc%2002

נמצאו מוצרים

סוגים ודגמים סאונות יבשות ספרטה ספא

לספרטה ספא מגוון מאוד רחב של סאונות יבשות וחדרי סאונה יבשה משולבת / טרופית.


סאונות מעוצבות תוצרת KLAFS גרמניה

סאונות יבשות תוצרת המותג הגרמני היוקרתי KLAFS מיוצרות מחומרי הגלם הטובים בעולם , עץ מסוג המלוק איכותי , ידיות ואלמנטים מנירוסטה מוברשת , חיפויי עור נאפה אמיתי בתפירה בעבודת יד מלאכת מחשבת , מערכות הפיקוד והשליטה אף הם מיוצרים ע”י קלאפס בגרמניה ,תנורים לסאונה מנירוסטה מוברשת ושימוש באבני ליבה איכותיים הנם חלק בלתי נפרד בייצור של כל יחידה היוצאת את פס הייצור.

אך מעל לכל זה מגיע העיצוב ושם נפגשים כל המרכיבים יחד לסאונות יבשות מאוד שונות מהנוף המוכר והידוע של עוד “חדר מעץ” שילוב של זכוכית שקופה או סאונה יבשה עם זכוכית צרובה עשן ,דלתות עם חיתוכי לייזר בעץ המורכב על גבי הזכוכית , שילוב של סאונה יבשה עם יחידת מקלחון חיצוני בצמוד לסאונה גם פרקטיקה וגם עיצוב מדהים.

>> כנסו להתרשם מהסאונות תוצרת KLAFS

סאונה טרופית תוצרת KLAFS גרמניה SANARIUM

סאונה יבשה סנריום של המותג היוקרתי קלאפס מגרמניה אשר זכתה לשם” sanarium ”

הייחודיות של סאונה זו באה לידי ביטוי במערכת מחשב מהמתקדמות בעולם הכוללת שליטה על טמפרטורות , שליטה על אחוזי לחות , מערכות סאונד מתקדמות, תאורת לדים מתחלפת ושילוב בין מערכת הסאונד לסוג הסאונה באותו רגע, סאונה יבשה עם סאונד מדברי, סאונה טרופית עם סאונד וקולות של ג’ונגל טרופי, סאונה עם אחוזי לחות גבוהים וקולות רקע של הים, חלל הסאונה היבשה בסנריום ניתן לעיצוב מחדש על ידי הזזת הספסלים המורכבים בו בצורה אמורפית הניתנת לשינוי מבנה כספסלים או כמיטות שכיבה ,כריות העץ ניתנות להזזה בין המיקומים השונים בחלל הפנימי של הסאונה.

האיכות הגרמנית ללא פשרות בכל תהליך הייצור של הסאונה ובחירת חומרי הגלם הטובים ביותר עם שילוב של עיצוב מנצח עם חזית מלאה ALL GLASS בסאונה Sanarium הופכות אותה לאחת מהסאונות הטובות בעולם.

>> כנסו להתרשם מהסאונות תוצרת Klafs 

סאונה, סאונה ביתית, סאונות


סאונה יבשה משולבת תוצרת JACUZZI איטליה

הסאשה” ללא ספק תוגדר כסאונה היבשה שהעיצוב שלה הוא גולת הכותרת – הסאשה היא הסאונה היחידה בעולם המשלבת את שלושת העולמות : סאונה יבשה , סאונה רטובה , וחמאם טורקי ובשילוב של שלושת הדברים גם נכנסת יחידת מקלחון עיסוי אמושיונל אשר משלב ראש גשם ענק במידות של 100 על 150 ס”מ מנירוסטה עם תאורת לדים מתחלפת .

השם סאשה ניתן ליחידה הזו בגלל השילוב שלה ס מתוך המילה “סאונה” ש מתוך המילה מקלחון SHOWER) ) ה מתוך המילה חמאם ( HAMMAM)) חברת JACUZZI העולמית המשווקת בלעדית בישראל על ידי ספרטה ספא השיקה את הסאונה סאשה בתערוכת העיצוב במילאנו באוקטובר 2011 וקבעה רף חדש בעיצוב של סאונות יבשות ובכלל בכל נושא הספא הביתי . ניתן להתקין את הסאשה כיחידה אחת קומפלט וניתן להרכיב חלקים ממנה מאחר וגודלה של הסאונה סאשה כיחידה אחת הינו 4 מטרים אורך על 2 מטרים רוחב ו2 מטרים גובה . מערכות סאונד תוצרת BOSE מורכבות בכל אחת מהסאונות בסטנדרט .

חיפויי קירות החמאם תוצרת CORIAN של המותג העולמי DUPONT גם הם בסטנדרט הסאשה ניתנת להתקנה כיחידה עצמאית “פריסטנדינג” או בילד אין ” נישה” מותקנת בתוך הקיר כאשר רואים את חזית הסאונה בלבד.

>> כנס להתרשם מהסאונות תוצרת JACUZZI

סאונה יבשה סידרת קלאסיק תוצרת ספרטה ספא עם קיט של SAWO תוצרת פינלנד

הסאונה הקלאסית זו שכולנו מכירים עשויה מעץ סידר אדום משובח או פרופלר צפצפה לבן ניתנת בכל מידה שתחפצו בכל צורה ובכל מקום בו תרצו למקם אותה .

הסאונה היבשה הקלאסית של ספרטה ספא ניתנת לבנייה לפי כל מידה וזאת על מנת לתת מענה טכני, עיצובי ואסתטי לכל חלל חדר ולכל דרישות הלקוח ( סאונה גדולה עד ענקית או סאונה קטנה לאדם אחד או שניים) ביצוע ברמה גבוהה מאוד ובכל מידה ניתן לקבל כאשר מזמינים סאונה יבשה מהסדרה הקלאסית כולל החלטה על מבנה ומיקום הספסלים, התנור, הדלת, הוספת חלון או חלונות בסאונה במקרה זה הינה פרט פשוט וקל לביצוע סוגי העץ בסאונה גם הם ניתנים להחלטת הלקוח ולפי התקציב הקיים גם כשמדובר במקלחוני סאונה .

ניתן לבחור את סוג וגודל התנור של הסאונה וניתן אף לקבל את הסאונה ולהשתמש בתנור משלכם על ידי הסקת עצים וכדומה.

>> כנס להתרשם מהסאונות תוצרת SAWO