ארז אליאסין- אדריכלות - Sparta Spa
פרוייקט של סטודיו ארז אליאסין

סטודיו ארז אליאסין

ארז אדריכלים – משרד אדריכלים במרכז שחושב קצת אחרת

משרד אדריכלים במרכז "ארז אדריכלים" נוסד בראשית שנת 2003 על ידי ארז אליאסין, אדריכל ומעצב, אשר צבר שנים של ניסיון מקצועי ועיצובי במשרדי אדריכלים בארץ ובחו"ל. מאז הקמתו השלים המשרד מגוון של פרויקטים אדריכליים ומתמחה בבניה פרטית איכותית. ארז, שם לו למטרה לגשר בין מגמות אומנותיות, אחריות סביבתית, פונקציונאליות ושיקולי תקציב. תוך מתן דגש על חללים פנימיים וחיצוניים, תאורה, פרטים אדריכליים וקשרים בניהם.

כמשרד של אדריכלים במרכז המספק שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים רבים מכל אזור המרכז והשרון ומגיע גם לצפון ולדרום, הדגש כאן הוא על מתן שירות ברמה גבוהה בתחומי בנייה רבים, לרבות תכנון מבנים, עיצוב בתים פרטיים, עיצוב דירות ועוד. 

ארז אליאסין, אדריכל   |   נייד: 054-4652376   |   כתובת: בית הפועלים 1 רחובות   | מייל: [email protected] | [email protected]

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.