בריכות שחייה SWIMMING POOLS - Sparta Spa

בריכות שחייה SWIMMING POOLS


 
 

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


ספרטה & אפקס מתמחות בהקמת בריכות שחייה מחומרים מיוחדים התורמים לעיצוב היוקרתי של הפרויקט. שיתוף הפעולה של ספרטה ספא ואפקס יצר שילוב של בריכות נירוסטה,בריכות שקופות ונחושת, אשר מיוצרות בהתאם לצרכי הלקוח ומותקנות כיחידה אחת על מנת לשלב בריכות גם על גבי גגות ופנטהאוזים. אנו עובדים ויוצרים מחתירה מתמדת לאיכות וחדשנות.

היתרון של ספרטה & אפקס בא לידי ביטוי בניסיון רב שנים ובצוותי התקנה ושרות מקצועיים, ביכולת תכנון וניהול פרויקטים מורכבים מהשלבים הראשונים ועד למסירת הפרויקט, כאשר לכל אורך הדרך מתבצע ליווי מול בעלי המקצוע ומפקחי הבניה. אנו מפתחים את מוצרינו במפעלים המתקדמים בעולם ומייצרים את כל המערכות בהתאמה מוחלטת לצורכי הלקוח ותחת תקנים מחמירים. כל תהליך היצור מתבצע במפעלים באירופה, תחת בקרת איכות מטעמנו.אנו מלווים את כל התהליך כבר בשלב התכנון הראשוני ועד לסיומו, כולל התקנה, הפעלה ואחריות בבית הלקוח. כך שכל העיצוב, השירות המקצועי, היוקרה והאיכות תחת קורת גג אחת.

בתכנון והקמת בריכות שחיה יש לקחת מראש את תכנון מערכות החשמל, האינסטלציה, הניקוז, התאורה ועוד. כל מוצר קיים ברמות מפרט שונות ולכן העלויות משתנות ואפשרויות הבחירה רבות ולכן חשוב להתייעץ איתנו כבר בשלבי התכנון המוקדמים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.