עדכוני קורונה - Sparta Spa

עדכונים Covid 19

כידוע, בשנה האחרונה מדינת ישראל והעולם כולו נמצא בעיצומה של מגיפת הקורונה. מגיפה אשר השפיעה בריאותית, חברתית וכלכלית על כל מדינות העולם וכמובן גם על המסחר העולמי.

בשנה האחרונה, ענף הבניה הוא בין הענפים הבודדים שהמשיך לעבוד כרגיל,בעוד אוכלוסיית העולם הייתה מסוגרת ביתה. בהתאם לכך ההשקעה במרחב הפרטי עלתה, כך שהביקוש בכל הקשור לתחום ה Home Wellness, ובכלל זה במערכות ספא ביתיות, גדל משמעותית, בעוד שהמפעלים עובדים תחת הנחיות חמורות של גורמי האכיפה והבריאות הרלוונטיים, כל אחד במדינתו, תוך צמצום כוח אדם, ובעיות שרשרת אספקה של רכיבי ייצור, וסגרים, וכל זאת על מנת לייצר ולספק עבור כולם את הזמנותיהם.

בשנה זו, חיזקנו את נהלי החירום ב Sparta spa ונערכנו על מנת שנוכל להמשיך ולתת שירות רציף ומקצועי כמעט בכל תרחיש שעשוי להיווצר.
אנו מביאים בפניכם נקודות מרכזיות מהתוכנית הכללית שלנו ושינויים שחלו בעקבות המצב:

תאום ניהול פרויקטים משלוחים מחו"ל וביצוע פרויקטים בשטח .

  • התאמנו את קבלת הקהל שלנו לתקופה כך שהפגישות נקבעות מראש ואין התקהלות באולמות התצוגה.
  • בזמני סגר, אולמות התצוגה פועלים וקבלת הקהל מתבצעת בהתאם להנחיות הרלוונטיות לאותו זמן. במקביל, השלמנו התחברות של כל עובדי החברה המטפלים בניהול השילוח, שירות הלקוחות , תמיכה במכירות, קשרי אדריכלים ולוגיסטיקה לעבודה ממחשב נייד / נייח בבית . כך שאנו ערוכים למענה בכל תרחיש אפשרי.
  • אנו נמצאים בקשר ישיר ובתאום מוחלט עם כל ספקי החברה ושותפינו בארץ ובעולם בנוגע לשלבי ייצור ותהליך שרשרת אספקה סדירה לארץ .
  • בשלב זה נעצרה,הגעת צוותי התקנה טכניים ומקצועיים מחו"ל, ועד להודעה חדשה לא תהיה הגעה של מתקינים ומנהלי פרויקטים ,SUPERVISORS , ברוב הפרויקטים אנו ניתן מענה באמצעות צוותי ביצוע מיומנים שלנו וניהול הפרויקטים יעשה על ידי מנהלים מטעמנו,כל תחום לגופו של עניין.לשמחתנו, רוב הפרויקטים אשר נמצעים בשלב ביצוע, ניתנים לביצועבאמצעות צוותים של ספרטה / ספרטה & אפקס, וזאתלמעט חריגים שלגביהם תינתן הערכת מצ"ב וישקלוחלופות אופציונאליות מול מפקחי הפרוייקטים השונים .
  • מפעל היצור שלנו למטבחי חוץ וסאונות פועל כסדרו, ולוחות הזמנים בשלב זה הינם בהתאם לתיאום שבוצע ללא שינוי במועדי האספקה .
  • זמני האספקה של מערכות ספא / ג'קוזי בריכות זרמים / סאונות רטובות ויבשות השתנה בשל הביקוש הרב והניסיון של כל מפעלי העולם לעמוד בקצב הייצור וכעת עומד על 6-8 חודשים מעת חתימת ההזמנה. הייצור נמשך במפעלים נמשך, וזאת למרות שחלקם הכריז על "כוח עליון" בכל הנוגע לאיחורים באספקת המוצרים. ההובלה לישראל במכולות ימיות כרגע פועלת ללא שינוי מהותי. איחורים מטופלים לגופו של עניין ואנו נעדכן כל לקוח בסטטוס ההזמנה ולו"ז משוער להגעה ארצה של המערכות שהוזמנו.
  • אנו ממעטים בפגישות שטח מרובות משתתפים עקב המצב הנוכחי אך מבצעים פעילות מלאה בתיאום מראש ואף מבצעים פגישות באמצעות הנייד / מיילים ושיחות VC כל הזמן על מנת לקיים המשך פעילות ומתן שרות ללא הפסקה.

זכרו אנחנו פה לצדכם עכשיו יותר מתמיד ,

אנו משקיעים משאבים רבים ועושים ככל הניתן על מנת לקדם פרויקטים, אספקות לשטח וכל שאר הפעילות המצריכה תכנון מול ביצוע, ייצור, והתקנות בפועל בפרויקטים השונים ברחבי הארץ וזאת תוך שמירה על בטיחות היגיינה ובריאות העובדים שלנו והלקוחות , אנו וצוות העובדים הנפלא והמסור שלנו מוכנים לכל אתגר וזמינים לשירותכם בכל עת.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.