בריכות זרמים SWIM SPA - Sparta Spa

בריכות זרמים SWIM SPA


 

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדםבריכות הזרמים פועלות בטכנולוגיה חדשה ובעלת פטנט עולמי הנקראת PROPORSION. דחיפה של המים באמצעות פרופלור בעוצמה של 8,000 ליטר בדקה מאפשרות שחייה ממושכת ואינטנסיבית נגד הזרם.

בריכות הזרמים לא משמשות רק שחיינים, ספורטאים ולצורכי בריאות, אלא נמצאות בבתים רבים בישראל. הסיבה לכך, שאת בריכות הזרמים ניתן להניח על גגות ופנטאהוזים וכמובן בחצר במצבי התקנה שונים. בריכות אלו פעילות במהלך כל ימות השנה וניתנות לכיוון טמפ' של עד 40 מעלות.

כל בריכות הזרמים של ספרטה ספא מיוצרות בארה"ב, מהמותגים המובילים בעולם. וכוללות קיט ספורט, כיסוי טרמי בטיחותי, אחריות של 5 שנים וכמובן הפעלה והתקנה.

היתרון של ספרטה ספא בתחום בריכות הזרמים בא לידי ביטוי במגוון העצום של מעל ל-14 סוגים וגדלים של בריכות זרמים חלקן אף משולבות עם מערכת ספא מובנית.ספרטה ספא היבואנית הבלעדית של מותג בריכות הזרמים MICHAEL PHELPS המיוצרות על ידי MASTER SPAS בארה”ב ושל המותג ARTESIAN SPAS בארה"ב.

ניסיוננו בתחום הפך אותנו לחברה הגדולה ביותר בשוק הישראלי ומובילת התחום של בריכות הזרמים בעולם. אנו משווקים ומתקינים מעל ל- 100 בריכות זרמים בשנה, הכל תודות למאות לקוחות שבחרו בנו מתוך מגוון האפשרויות המוצעות בשוק ואשר החליטו שאנו הבחירה הנכונה ביותר עבורם.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.