ג'קוזי לבית - Indoor Jacuzzi- Sparta Spa

ג׳קוזי לבית - Jacuzzi Indoor 
 

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


בעשור האחרון, מערכות ספא המותקנות בבית הפכו למוצר נחשק וחיוני. רבים רוצים לשדרג את איכות החיים ולהוסיף לביתם אמבטיה ג'קוזי מפוארת כמו בצימרים או בבתי המלון המעוצבים והיוקרתיים ביותר, והמגוון הגדול של מערכות ג'קוזי איכותיות מאפשר התאמה לאחד החדרים בבית, אשר יהפוך לחדר ספא מאובזר ומפנק.

התקינו ג’קוזי פנימי בחדר האמבטיה האישי שלכם, בחדר השינה שלכם או בחדר מיוחד וצרו את מקום המפלט הפרטי שלכם למנוחה מטרדות החיים. בין אם יורד גשם בחוץ ובין אם השמש יוקדת, תמיד תוכלו ליהנות מרגעי שלווה פרטיים בביתכם.

הנאה מובטחת גם לאוהבי האווירה הרומנטית המבקשים לבלות בג'קוזי זוגי מפנק. הוסיפו אביזרים נוספים כמו שמנים ארומטיים, נרות ריחניים, תאורה מתאימה, יין טוב ומוזיקה שאתם אוהבים להנאה מושלמת.

שימוש במערכת ג'קוזי טוב לבריאות האישית הפיזית והמנטלית. ההוכחה לכך נמצאה במחקרים שנעשו במהלך השנים. חוקרים מצאו, כי שימוש קבוע במערכת ספא תורם רבות לבריאותינו במישורים שונים כגון: שמירת על המשקל, הפחתה בשיעור של כ-20% מעומסי הלב, האצת זרימת הדם בגוף, הרחבה של כלי הדם וזירוז תהליך ניקוי הגוף מפסולת ורעלים.

כמו כן, שימוש קבוע במערכת ספא ושהייה בטמפרטורה גבוהה בשילוב זרמי מים מכל הכיוונים מסייעים לחילוף חומרים, שחרור שרירים ובעלי השפעה מרגיעה על הנפש באופן שמפחית חרדות, לחצים ועומסים נפשיים גם בפן המנטאלי קיימים מחקרים אשר הוכיחו ששימוש קבוע במערכת ספא מפחית חרדה, לחצים ועומסים.

אצלנו בחברת ספרטה ספא תמצאו מערכות ג'קוזי מתאימות לשימוש בתוך הבית. כל המערכות שלנו הן מהמותגים המתקדמים והאיכותיים בעולם.

בעזרת אנשי המקצוע שלנו, נתאים לכם בפגישה אחת בלבד את מערכת הספא המתאימה לכם הצורך, התכנון האדריכלי, הגודל וכמות המשתמשים.

המותגים שלנו

המערכות הביתיות מתאימות ל- 1-3 אנשים והעיצוב שלהן מגוון, יש עגולות, פינתיות, בצורת ריבוע או אמבט ג'קוזי בצורת מלבן.

Jacuzzi הוא מותג איטלקי. המפרט הטכני של מערכות הספא של המותג כולל שני סוגים של סילוני מים: TMTargetPro וסילונים מסתובבים, משענות ראש בהתאם למספר המושבים, מערכת טיהור מים, לוח בקרה ומערכת תאורה.

למותג האוסטרלי Kos בצורה עגולה או מרובעת עם פונקציות כמו שפה להגנה מפני גלישת מים, מערכת הפעלה, תאורת לד ועוד.

אנו מעניקים למערכות הספא האיכותיות שלנו אחריות ארוכת טווח.

היתרונות בגקוזי לבית

 • שומרים על הפרטיות - התקנת ג'קוזי ביתי מאפשרת שקט, שלווה ופרטיות. אינכם חולקים את המרחב עם אנשים זרים במתחמי ספא ציבוריים ואין מי שעובר ויכול לראות אתכם מבחוץ.
 • חשיפה נמוכה למזג האוויר - מערכת ג'קוזי, המותקנת בתוך הבית חשופה לבלאי נמוך יותר בהשוואה למערכת המותקנת בחוץ ומספר התקלות יהיה נמוך יותר. המערכת מוגנת מפני השמש הצורבת ומפני נזקי הגשם והדבר יוביל למספר תקלות נמוך יותר.
 • היבט של ניקיון - מערכת הג'קוזי מתלכלכת פחות בתוך הבית. לא מצטבר אבק, חול ועלים המגיעים עם הרוח או סימני בוץ מהמים והחול שעלול להיות בגינה. כמובן שיש צורך בפעולות ניקיון שוטפות.
 • אין צורך לצאת מהבית - כאשר יש ג'קוזי ביתי, נשארים בבית ואפשר ליהנות מטבילה רגועה באופן מידי, בלי לתכנן, בלי לארוז ובלי נסיעה, בלי לבזבז זמן, הכל נגיש וזמין.

הכנות לקראת התקנת מערכת ג'קוזי בתוך הבית

אם החלטתם להשקיע בהתקנת ג'קוזי לחדר שינה או באחד מחדרי הבית האחרים כדאי לערוך בדיקות מקדימות להתאמת החדר להתקנת המערכת ולאחר בחירת הדגם לבצע הכנה של תשתיות.

 • בג'קוזי המותקן בבית יש חשיבות למידת הרעש של המערכת בזמן ההפעלה. בחרו מערכת שקטה שפעולתה לא תפריע לשלווה שלכם ולא תפריע לבני המשפחה האחרים בעת ההפעלה.
 • כדאי לתכנן מראש את מראה החדר בו מותקנת המערכת. איזה ריהוט יהיה מסביב, מה הגודל המתאים של המערכת לחדר.
 • המים החמים בג'קוזי הם מקור לאדים, שעלולים ליצור רטיבות בקירות החדר. בחרו חדר מאוורר היטב עם אפשרות לפתיחת חלונות וזרימת אוויר.
 • שימו לב למקום ההתקנה של גקוזי ביתי ודרכי הגישה אליו בעת ההתקנה. מדרגות, מעקה, כניסה צרה לחדר או תקרה נמוכה עלולים להיות למכשול בעת התקנת המערכת בביתכם.
 • אם אתם רוכשים בית במהלך בנייה, תכננו מראש את התשתיות הדרושות להתקנת מערכת ג'קוזי.
 • הכנת המיקום להתקנת מערכת הג'קוזי - התקנה של ג'קוזי שקוע או שקוע למחצה דורשת חפירת בור מתאים לגודל שנבחר עם דפנות בטון.
 • בדיקת עומס משקל - אם הג'קוזי מותקן בחדרים שאינם צמודי קרקע, חייבים לבדוק את עמידות המבנה בעומסי המשקל של הג'קוזי כאשר הוא מלא במים ובאנשים ולקבל על כך אישור ממהנדס בניין או מקונסטרוקטור.
 • דאגו לאמצעי למילוי מים בג'קוזי ולפתח מתאים לניקוז המים, אפשרי להשתמש בצנרת הקיימת בחדר האמבטיה ולהגדיל את צנרת הביוב. פתרון חסכוני ואקולוגי הוא לדאוג לניקוז מי הג'קוזי ולהזרים אותם להשקיית הצמחייה בגינה.
 • מערכת הג'קוזי זקוקה לזרם חשמל להפעלת הזרמים והמערכות הפנימיות. הכנת תשתית החשמל חייבת להיעשות על ידי חשמלאי מוסמך.

איך מתחזקים מערכת ג'קוזי לבית?

אין צורך בהשקעה מרובה כאשר מדובר בתחזוקה של מערכת הג'קוזי. התחזוקה נחוצה לשמירה על תקינות המערכת ולמניעת בלאי מהיר.

 • החלפת פילטרים - יש צורך בשמירה על מערכת הסינון על ידי החלפת פילטרים של המים בהתאם לתדירות המומלצת על ידי היצרן.
 • חיטוי המים - כדי לחטא את המים וכדי לשמור על המים נקיים וראויים לרחצה יש צורך בשימוש בכמוסות כלור או במערכת חיטוי עם אוזון.
 • ניקיון שוטף – בדומה לניקוי אמבטיה רגילה אפשר להשתמש בחומרי ניקוי ייעודיים ומתאימים לחומר ממנו עשוי הג'קוזי.
 • טיפול עמוק לניקוי החלקים השונים. המשאבה, הצנרת והג'טים צוברים עם הזמן לכלוך ושומן. כדאי להזמין שירות טכנאי של החברה מדי חצי שנה לצורך ניקוי יסודי עם חומרים מיוחדים ומקצועיים.

טווח מחירים ועלויות נוספות

מחירי מערכות הג'קוזי נעים בטווח שבין 30,000 ₪ ל-120,000 ₪. לעלויות אלה יש להוסיף עלויות של הכנת תשתיות, ותוספות אחרות כמו עלויות אביזרים נלווים למערכת.

מכניסים הביתה בריאות וכושר

אם יש לכם מקום בבית תוכלו לבנות לעצמכם מרכז קטן של ספורט ופינוק. סידור חדר כושר בסמוך למערכת ג'קוזי תעניק לכם חווית בריאות כוללת.

מקמו בחדר או בפינה בבית מכשירי כושר מול מסך טלוויזיה, ורפדו הרצפה בחומר מיוחד ואביזרים כמו משקולות, מזרנים, כדורי פיטבול ועוד בהתאם למידת אהבתכם לספורט ובהתאם לרמת התקציב העומד לרשותכם. אין צורך לרכוש הכל בבת אחת אלא אפשר להוסיף במשך הזמן.

מכשירי כושר נגישים וזמינים בכל עת מאפשרים פעילות גופנית גם בשעות שחדר הכושר הסמוך לביתכם סגור, מבלי לצאת מהבית, ללא צורך בארגון מוקדם, גם בזמן שהילדים ישנים או כשאתם תקועים בלי בייביסיטר.

בסיום האימון תוכלו לעבור לג'קוזי שלכם, למנוחה והתרגעות ולשיפור האפקטיביות של עבודת השרירים .

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממערכות הספא באולמות התצוגה. יש צורך בפגישה אחת בלבד עם צוות השירות המקצועי שלנו בחברת ספרטה ספא כדי שיחד איתכם נוכל לברר את היקף התקציב שברשותכם, הצרכים שלכם, הגודל הרצוי, כמות המשתמשים ואת התכנון האדריכלי למקום המיועד להתקנה. בהתאם למידע נוכל להציע את המערכות המתאימות ביותר מתוכן תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.