סאונות רטובות ומקלחוני עיסוי - Sparta Spa

סאונות רטובות ומקלחוני עיסוי


 
 

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


סאונות רטובות ומקלחוני עיסוי הפכו למוצר צריכה בבתים רבים. הסיבה העיקרית היא הקלות שבה ניתן לשדרג את חדר האמבטיה שלנו ולהפוך אותו לחדר מפנק ומרגיע.

מקלחון עיסוי מורכב בחדר הרחצה כיחידה עצמאית וללא תלות בחלל החדר. המערכות משולבות במתזי עיסוי ורטיקליים ומגיעות עם ראש גשם עליון, יחידת מחולל אדים להפעלת סאונה רטובה וניתן להוסיף גם ג'טים לעיסוי מפנק.

כל חדר אמבטיה ניתן להפוך גם לסאונה רטובה. העיקרון הפשוט הוא של חלל חדר אטום אשר אליו מוחדרים אדים באמצעות “מחולל אדים”. לרוב היחידה מורכבת בתקרת החדר או מתחת לאחד הספסלים וממנה יוצא צינור אליו מתחבר ניפל מיוחד הפולט את האדים לחלל. בניית חדר הסאונה נעשית לרוב ע”י קבלן הביצוע בבית או השיפוצניק ובהתאם להנחיות אותן הוא מקבל מהספק של יח’ מחולל האדים.אצלנו בספרטה ספא, ניתן למצוא מגוון רחב של מקלחוני עיסוי וסאונות רטובות של החברות המובילות והאיכותיות בעולם. כולן תוצרת ארה"ב וכוללות 5 שנות אחריות. ניתן לרכוש גם מחולל אדים באופן נפרד ולייצר את חלל הסאונה בתוך חדר אחר שהוא לא בהכרח חדר האמבטיה, כל עוד יש בו תשתיות מתאימות.

אנו מזמינים אתכם להגיע להתייעצות עם איש מקצוע כבר בשלב התכנון הראשוני, ונתאים לכם את המוצר שיתאים לצורך והתכנון האדריכלי.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.