ג’קוזי לגג

מתעניינים בהתקנת ג’קוזי לגג ?

ראשית נפתח ונאמר שהגעתם למקום הנכון. ספרטה ספא מתמחה בהתקנת ובהצבת ג’קוזי לגג ולמרפסת, על ההכנה, הפרוצדורה הנדרשת לכך ועל ההתקנה הספציפית במקרה דנן.

הג’קוזי החיצוני עשוי חומרים מיוחדים אשר עמידים מפני שינויי מזג האוויר, רטיבות הגשם וחום השמש. בכל זאת עדיף ורצוי לרכוש לו כיסוי מיוחד ולדאוג לניקיון שוטף של המערכת זאת בהתאם להוראות היצרן. זהו אחד הטרנדים העכשווים הפופולאריים ביותר. עם ג’קוזי כזה תוכל אתה וכל בני משפחתיך ליהנות מדי יום מחוויה מפנקת ומרגיעה.

מה מיוחד בהתקנת ג’קוזי לגג?

בעת התקנת ג’קוזי לגינה, יש צורך בבחירת מיקום, החלטה בדבר סוג ההתקנה (התקנה חיצונית, התקנה שקועה והתקנה חצי שקועה), התאמת תשתיות (פריסת קווי חשמל, התקנת מפסק ביטחון [מפסק דו קוטבי]) ושיפוץ במידת הצורך. לעומת זאת, התקנת ג’קוזי לגג מצריכה תהליך מעט שונה.

התקנת ג’קוזי לגג מחוייבת באישור קונסטרוקטור, אישור המהווה אסמכתא שהמבנה אכן ראוי ומתאים להתקנה של ג’קוזי בגג, על כל משקלו והעומס הנלווה אליו. הג’קוזי, עם תכולת המים שבו ועם יושביו יכולים להגיע אל מעל לטון.

מיהו הקונסטרוקטור?

הקונסטרוקטור הוא מהנדס בניין, בעל רישיון הנדסת מבנים ממשרד התמ”ת. הוא בעל הסמכות לבחון, לבדוק ולאשר (או שלא) התקנה של עומסים כבדים במיוחד באזורים מסויימים על גבי משטח הבית או הדירה.

כיצד הקונסטרוקטור מבצע את החישוב?

הקוסטרוקטור יבצע שכלול של כל הנתונים תוך הצבתם בנוסחא מתמטית, וכך יחליט אם לאשר או לאו התקנה של ג’קוזי לגג. החישוב מתבצע ביחידות של עומס למ”ר, עומס המחושב ע”י חיבור המשתנים הבאים, וחילוקם באורך X רוחב הג’קוזי:

  • משקל הרוחצים
  • משקל המים
  • משקל הג’קוזי

נוסף על אלה, מתווסף לחוות הדעת של הקונסטרוקטור המידע אשר עליכם לספק לו בדבר:

  • מבנה טכני של הג’קוזי ותכולתו (אנו נדאג לכלל הפרטים הנחוצים בסעיף זה)
  • מפרט טכני של המבנה המיועד להתקנת הג’קוזי

*מומלץ לאתר ולבחור בקונסטרוקטור של הבניין המקורי כיוון שסביר להניח שבידיו כלל האינפורמציה הדרושה.

במקרה בו הקונסטרוקטור לא מאשר את התקנת הג’קוזי- תדרשו פתרון חלופי. ייתכן שיהיה זה חיזוק המבנה, הקמת הג’קוזי במקום ספציפי בגג (כגון על ממ”ד, מעל לעמודים או בפינות הגג) או פיזור המשקל ע”י קורות פיזור מתחת לג’קוזי.

התקנת ג’קוזי לגג – בכל גובה?

התשובה לכך היא כן. ספרטה ספא מנוסה ומתמחה בהתקנת ג’קוזי לגג בכל קומה ובכל גובה, כך שגם אם המרפסת שלכם בגובה של למעלה מ-22 קומות- בחרו ג’קוזי, צרו עימנו קשר ואנו נדאג שאחד ממנהלי הפרוייקטים שלנו ילווה אתכם אישית לכל אורך התהליך מתחילה ועד סוף.

הפתרונות להתקנת ג’קוזי בגובה רם הם מגוונים, ויכולים להיות באמצעות מנוף, מסוק ועוד.

תו תקן איכות רק בספרטה ספא

ספרטה ספא הינה המשווקת הבלעדית בישראל של המותגים המובילים ביותר בעולם בענף הספא. החברה מציגה, בכל אולמות התצוגה שלה, את המגוון הרחב ביותר של הדגמים ושל המותגים הקיימים בארץ, ואף מאפשרת למתעניינים ולמתלבטים להתנסות ולטבול בחלק מהם. בין המותגים תוכלו למצוא את JACUZZI , MASTER SPAS , KOS , ARTESIAN SPAS , DIAMOND SPAS ועוד.

כבר למעלה מ-10 שנה ספרטה ספא מציעה את המגוון הרחב ביותר של מערכות ג’קוזי Indoor & Outdoor, סאונה יבשה, סאונה רטובה, חמאם טורקי, SASHA, מקלחוני עיסוי, הוט טאב, מטבחי גינה, מדורות גינה, בריכת זרמים, טרנדים חמים וחידושים מפתיעים ועוד, והכל תחת קורת גג אחת כאשר כל מוצר נבחר בקפידה תוך היכרות עם המותג ובהסתמך על המלצות וחוות דעת חיוביות קודמות. נאפשר לכם באולמות התצוגה ליהנות מחוויה, תוך שתוכלו לסקור סוגי ג’קוזי רבים בעלי שלל סוגי לסיוע בקבלת החלטה סופית.

בחרת בספרטה ספא- בחרת באיכות, במומחיות ובמקצועיות ללא פשרות.

ג'קוזי לגג

היכנסו לצפייה במגוון מערכות הג’קוזי המתקדמות בעולם:

ג’קוזי לבית

ג’קוזי חיצוני