ג'קוזי לגג - ספרטה ספא מתמחה בהתקנת ובהצבת ג’קוזי לגג - Sparta Spa
ג'קוזי שמתאים לגג

ג’קוזי לגג

מתעניינים בהתקנת ג’קוזי לגג ?

ראשית נפתח ונאמר שהגעתם למקום הנכון. ספרטה ספא מתמחה בהתקנת ובהצבת ג’קוזי לגג ולמרפסת, על ההכנה, הפרוצדורה הנדרשת לכך ועל ההתקנה הספציפית במקרה דנן.

ג'קוזי outdoorאו ג'קוזי indoor?

הג’קוזי החיצוני עשוי חומרים מיוחדים אשר עמידים מפני שינויי מזג האוויר, רטיבות הגשם וחום השמש. בכל זאת עדיף ורצוי לרכוש לו כיסוי מיוחד ולדאוג לניקיון שוטף של המערכת זאת בהתאם להוראות היצרן. זהו אחד הטרנדים העכשוויים הפופולריים ביותר. עם ג’קוזי כזה תוכל אתה וכל בני משפחתך ליהנות מדי יום מחוויה מפנקת ומרגיעה.

חשוב להתאים את סוג הג'קוזי למיקום שלו, שכן בחירה לא נכונה עלולה לגרום לכם ליהנות פחות מהמתקן שבחרתם, מכיוון שהוא לא יתאים לצרכים שלכם או שלא יזכה להאריך ימים.

מה מיוחד בהתקנת ג’קוזי לגג?

בעת התקנת ג’קוזי לגינה, יש צורך בבחירת מיקום, החלטה בדבר סוג ההתקנה (התקנה חיצונית, התקנה שקועה והתקנה חצי שקועה), התאמת תשתיות (פריסת קווי חשמל, התקנת מפסק ביטחון [מפסק דו קוטבי]) ושיפוץ במידת הצורך. לעומת זאת, התקנת ג’קוזי לגג מצריכה תהליך מעט שונה.

התקנת ג’קוזי לגג מחויבת באישור קונסטרוקטור, אישור המהווה אסמכתא שהמבנה אכן ראוי ומתאים להתקנה של ג’קוזי בגג, על כל משקלו והעומס הנלווה אליו. הג’קוזי, עם תכולת המים שבו ועם יושביו יכולים להגיע אל מעל לטון.

מיהו הקונסטרוקטור?

הקונסטרוקטור הוא מהנדס בניין, בעל רישיון הנדסת מבנים ממשרד התמ”ת. הוא בעל הסמכות לבחון, לבדוק ולאשר (או שלא) התקנה של עומסים כבדים במיוחד באזורים מסוימים על גבי משטח הבית או הדירה.

כיצד הקונסטרוקטור מבצע את החישוב?

הקוסטרוקטור יבצע שכלול של כל הנתונים תוך הצבתם בנוסחה מתמטית, וכך יחליט אם לאשר או לאו התקנה של ג’קוזי לגג. החישוב מתבצע ביחידות של עומס למ”ר, עומס המחושב ע”י חיבור המשתנים הבאים, וחילוקם באורך X רוחב הג’קוזי:

  • משקל הרוחצים
  • משקל המים
  • משקל הג’קוזי

נוסף על אלה, מתווסף לחוות הדעת של הקונסטרוקטור המידע אשר עליכם לספק לו בדבר:

  • מבנה טכני של הג’קוזי ותכולתו (אנו נדאג לכלל הפרטים הנחוצים בסעיף זה)
  • מפרט טכני של המבנה המיועד להתקנת הג’קוזי

*מומלץ לאתר ולבחור בקונסטרוקטור של הבניין המקורי כיוון שסביר להניח שבידיו כלל האינפורמציה הדרושה.

במקרה בו הקונסטרוקטור לא מאשר את התקנת הג’קוזי- תדרשו פתרון חלופי. ייתכן שיהיה זה חיזוק המבנה, הקמת הג’קוזי במקום ספציפי בגג (כגון על ממ”ד, מעל לעמודים או בפינות הגג) או פיזור המשקל ע”י קורות פיזור מתחת לג’קוזי.

התקנת ג’קוזי למרפסת ולגג – בכל גובה?

התשובה לכך היא כן. ספרטה ספא מנוסה ומתמחה בהתקנת ג’קוזי לגג בכל קומה ובכל גובה, כך שגם אם המרפסת שלכם בגובה של למעלה מ-22 קומות- בחרו ג’קוזי, צרו עימנו קשר ואנו נדאג שאחד ממנהלי הפרויקטים שלנו ילווה אתכם אישית לכל אורך התהליך מתחילה ועד סוף.

הפתרונות להתקנת ג’קוזי בגובה רם הם מגוונים, ויכולים להיות באמצעות מנוף, מסוק ועוד.

טיפים שיעזרו לכם ליהנות יותר מהג'קוזי בגג הבית

על פניו זה נשמע כמו פינוק שאין שני לו. על גג הבית אפשר להרגיש באמת כמו על גג העולם, לטבול במים שוצפים וקוצפים, להתענג ממסאז' מרגיע, להביט בנוף הסביבה, ואם הוספתם מתקני ספא נוספים או שעיצבתם את הגג בנוסף, החוויה באמת מיוחדת. הנה כמה תוספות שכדאי לשקול כדי לשדרג את החוויה עוד יותר

  • דאגו לצל בסביבת הג'קוזי. אם אתם רוצים לרחוץ תחת כיפת השמיים, תוכלו להתקין פרגולה עם גג פתוח מעל הג'קוזי. כמו כן, תוכלו להתקין גגון חשמלי, שמתקפל על ידי לחיצת כפתור, וכך תוכלו לבחור אם להיחשף לשמש נעימה או לעטות עליכם צל צונן ונעים.
  • הציבו שולחן קטן לצד הג'קוזי, בו תוכלו להניח כוס מים לצינון או כוס יין לחוויה משודרגת. גם צלחת פירות יכולה להיות טעימה עוד יותר כשרוחצים בשעת בין ערביים ופשוט נהנים מזמן איכות ופינוקים.
  • לצד שולחן שישרת אתכם, מומלץ להציב מתקן למגבת גוף, כך שתוכלו להתנגב מיד עם צאתכם מהג'קוזי ולא להתקרר מהרוח שבקומות הגבוהות.

The roof is on fire

התקנת ג'קוזי לגג היא מותרות שכל אחד יכול להרשות לעצמו היום (אם יש ברשותו גג כמובן). הפיכת גג הבית למקום המיפלט והתרפיה שלכם היא הזדמנות שחבל לפספס. השטח קיים, אז למה לא לשדרג אותו שיהיה מושלם? תוכלו להוסיף בריכה לגג, מקלחון זרמים או מתקן סאונה, פינות ישיבה, עמדת גריל עם מעשנת בשר איכותית ואפילו בר, שישרת אתכם, כך שלא תצטרכו לצאת מהגג. זה יהיה מתחם הספא הפרטי שלכם, ואם תרצו, תוכלו לארח בו את החברים והמשפחה.

מהיום, ג'קוזי למרפסת גג לא קיים רק בבתי מלון יוקרתיים ומפוארים, ויכול להיות גם אצלכם בבית. זה הולך להיות כל כך טוב, שחופשה בצימר או בבית מלון כבר לא תהיה מפתה כבעבר. תוכלו לחסוך את הנסיעה ואריזת המזוודות ופשוט להישאר בבית וליהנות.

המלצה שלנו, אבל שתישאר בינינו, תוכלו לספר לכולם שיצאתם לחופשה, לכבות את הנייד ולעלות אל הגג. מי צריך יותר מזה?

ומה אם אין לכם גג?

אתם לא חייבים שיהיה לכם גג על מנת ליהנות מפינוקי ספא בבית שלכם. אם יש לכם מרפסת, תוכלו לרכוש גקוזי למרפסת עם כל הפינוקים שגם ג'קוזי קטן למרפסת יכול להציע, וגם אם המרפסת שלכם לא גדולה, תוכלו להזמין ג'קוזי למרפסת קטנה בהזמנה אישית לפי מידות. החוויה הזוגית בג'קוזי ל- 2 תיתן לכם בילוי אינטימי ומפנק.

גקוזי במרפסת יגרום לכם לצאת ולנצל כל פיסת מטר ריבוע גם במרפסת הבית, וליהנות מחלל פתוח ואוויר צח.

מפחדים שהג'קוזי יגנוב לכם את כל המרפסת? לא תאמינו, אבל יש לנו גם ג'קוזי מתנפח למרפסת, שאיכותו לא יורדת מאיכותם של יתר המתקנים הטובים שאנו משווקים. אל חשש, בספרטה צוות מתקינים מיומן ומקצועי, שיסביר לכם הכל על תפעול ג'קוזי במרפסת בזמן שיבצעו התקנת ג'קוזי בביתכם.

תו תקן איכות רק בספרטה ספא

ספרטה ספא הינה המשווקת הבלעדית בישראל של המותגים המובילים ביותר בעולם בענף הספא. החברה מציגה, בכל אולמות התצוגה שלה, את המגוון הרחב ביותר של הדגמים ושל המותגים הקיימים בארץ, ואף מאפשרת למתעניינים ולמתלבטים להתנסות ולטבול בחלק מהם. בין המותגים תוכלו למצוא את JACUZZI , MASTER SPAS , KOS , ARTESIAN SPAS , DIAMOND SPAS ועוד.

כבר למעלה מ-10 שנה ספרטה ספא מציעה את המגוון הרחב ביותר של מערכות ג’קוזי Indoor & Outdoor, סאונה יבשה, סאונה רטובה, חמאם טורקי, SASHA, מקלחוני עיסוי, הוט טאב, מטבחי גינה, מדורות גינה, בריכת זרמים, טרנדים חמים וחידושים מפתיעים ועוד, והכל תחת קורת גג אחת כאשר כל מוצר נבחר בקפידה תוך היכרות עם המותג ובהסתמך על המלצות וחוות דעת חיוביות קודמות. נאפשר לכם באולמות התצוגה ליהנות מחוויה, תוך שתוכלו לסקור סוגי ג’קוזי רבים בעלי שלל סוגי לסיוע בקבלת החלטה סופית.

בחברתנו מבצעים התקנות ג'קוזי במרפסת, בגג, בחצר ובכל מקום שתבחרו. הצוותים המנוסים שלנו יודעים להסתדר בכל תנאי שטח, ולמצוא פתרונות יעילים בשעת הצורך. אתם מוזמנים להגיע אל אולמות התצוגה שלנו בחיפה ובבני ברק ולהתרשם ממגוון דגמים איכותיים של גקוזי לגג, לגינה ולמרפסת או גקוזי מתנפח למרפסת וכמובן ממבחר מתקני הספא הנוספים שאנו משווקים ומתקינים בבית הלקוח.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.