ג'קוזי עץ לגינה - Sparta Spa
ג'קוזי לגינה

ג'קוזי עץ לגינה

בעוד אנו מחפשים נחמה ושלווה במרחבים החיצוניים שלנו, ג'קוזי עץ לגינה הביתית, המכונה גם הוט טאב, נשמע כמו פינוק מפתה ומדהים. רק המחשבה על טבילה במים חמימים ומבעבעים בסוף יום, בילוי אינטימי, לבד או יחד עם האנשים האהובים, מעוררת תחושת רוגע ומעלה חיוך על הפנים. אבל לפני שאתם צוללים לעולם של הג'קוזי, יש שיקולים חיוניים שחשוב לקחת בחשבון. בואו נחקור את הבחירה הנכונה של קניית ג'קוזי מעץ לחצר הבית ואת התחזוקה הדרושה כדי לשמור עליו במצב בתולי.

בחירה נכונה של ג'קוזי עץ לגינה

 • סוג העץ - בבחירת ג'קוזי עץ לגינה שלכם, בחירת העץ היא החשובה ביותר. באופן כללי, ארז, סקויה ועץ טיק הם אפשרויות פופולריות בשל עמידותם הטבעית בפני ריקבון וחרקים. ארז, במיוחד, מוערך בזכות ריחו הארומטי ויכולתו לעמוד בפני לחות.
 • גודל ומרחב - העריכו בקפידה את השטח הפנוי בגינה שלכם. גדלי הג'קוזי משתנים, ובאפשרותכם לבחור ג'קוזי ל- 2 אנשים, ל- 6 אנשים, ואפילו ג'קוזי ל- 10 אנשים, אז בחרו אחד שמתאים בנוחות לפריסת הגינה שלכם, כמו גם כמות המתרחצים שיעשו בו שימוש. קחו בחשבון גורמים כמו הנוף, הגישה והמרחק מהבית שלכם, ובהתאם לכך בחרו את מיקום הג'קוזי וגודלו. 
 • מערכות חימום - סוגים שונים של הוט טאב לגינה מגיעים עם אפשרויות חימום שונות, כולל תנורי חימום חשמליים וחימום באמצעות גז. הבחירה שלכם עשויה להיות תלויה בהעדפות החימום שלכם, עלות האנרגיה וההגדרה הספציפית של הגינה שלכם.
 • ג'טים ותוספות - החליטו על מספר וסוג הג'טים הרצויים לכם. ג'טים בג'קוזי מספקים יתרונות טיפוליים על ידי עיסוי שרירים כואבים, ולכן המגוון והמיקום שלהם הם קריטיים. בנוסף, שקלו תכונות כמו תאורת LED, מפלים ומערכות שמע כדי לשפר את חווית ההרפיה שלכם.
 • בידוד וכיסוי - חפשו ג'קוזי מבודד היטב כדי לחסוך באנרגיה ולשמור על טמפרטורת המים. כיסוי מבודד חיוני גם כדי למנוע חדירה של לכלוך ופסולת למים כאשר הג'קוזי אינו בשימוש.

האם צריך תחזוקה מיוחדת של ג'קוזי עץ לגינה?

ג'קוזי עץ לגינה, כמו כל סוג אחר של ג'קוזי, דורש טיפולי תחזוקה עקביים כדי להבטיח את אורך החיים שלו לאורך זמן. בשל מאפייניו הייחודיים, במסגרת פעולות התחזוקה, תידרשו לעשות שימוש בחומריים ייעודיים לשימור יופיים במקביל.

 • ניקוי שוטף - שמרו על ניקיון הג'קוזי על ידי הסרה קבועה של פסולת מהמים, כגון עלים וזרדים. נקו את מערכת הסינון לפי המלצת היצרן כדי לשמור על צלילות המים.
 • תחזוקת המים - בדקו את כימיית המים באופן קבוע והתאימו את רמות ה- pH וחומר החיטוי לפי הצורך. זה עוזר למנוע צמיחת אצות ושומר על בטיחות המים לשימוש. גם ניקוז ומילוי הג'קוזי מעת לעת מומלץ לשמירה על איכות המים.
 • איטום - יש לאטום את ההוט טאב כדי להגן על העץ מפני נזקי רטיבות וקרני UV. תדירות האיטום תלויה בסוג העץ ובאקלים שבסביבת ביתכם, אך כלל אצבע הוא כל 1-3 שנים.
 • תחזוקת חורף - אם אתם גרים באזורים הקרים והמושלגים של ישראל, תצטרכו לבצע פעולות תחזוקה נוספות לקראת עונת החורף כדי למנוע נזקי הקפאה. זה כולל ניקוז של המים, הגנה על הצנרת וכיסוי של הג'קוזי.
 • בדיקות תקופתיות לאיתור נזקים - בדקו באופן קבוע את מבנה העץ לאיתור סימני נזק או ריקבון. טפלו מיידית בכל בעיה על ידי החלפה או תיקון של עץ פגום כדי למנוע נזקים נוספים או החמרה של נזקים קיימים.

ג'קוזי עץ לגינה שלכם יכול להיות תוספת יוצאת דופן, המשלבת את היתרונות הטיפוליים של הידרותרפיה עם היופי של חומרים טבעיים. על ידי בחירה קפדנית של הג'קוזי המתאים לחלל שלכם ותחזוקתו בקפידה, תוכלו ליצור נווה מדבר מרגיע בגינה שלכם שיביא לכם רוגע והנאה לאורך שנים.

קניית ג'קוזי איכותי לגינה

כשאתם יוצאים למסע של רכישת ג'קוזי עץ לגינה שלכם, חיוני לשים לב היטב למספר גורמים מרכזיים שיבטיחו שתעשו את הבחירה הנכונה. מאחר שציינו חלק מהשיקולים הללו קודם לכן, נדגיש מה חיוני בעת ביצוע רכישה משמעותית זו עבור ביתכם.

 • חוקי בנייה והיתרים - לפני רכישת ג'קוזי לחצר מעץ, הכירו את המגבלות שעומדות בפניכם עבור התקנה של מתקני ספא בחלל הביתי. התקנות הללו רלוונטיות במיוחד במקרים בהם רוצים להתקין הוט טאב במרפסת או בגג או במפלסים. 
 • התקנת הג'קוזי והכנת הגינה - ודאו שיש לכם תוכנית להתקנת ג'קוזי העץ שלכם בגינה. לרוב מומלצת התקנה מקצועית, מכיוון שהיא מבטיחה התקנה נכונה, כולל חיבורי חשמל ואינסטלציה. בנוסף, העריכו את הבסיס שבו יוצב הג'קוזי כדי להבטיח שהוא ישר, יציב ומנוקז היטב, ושתנאי השטח אופטימליים. אם צריך, בצעו התאמות כנדרש. שימו לב, בין שאתם מתקינים ג'קוזי גדול לגינה או קטן, ההתקנה חייבת להיעשות כראוי, ולפני הכל, חשוב לוודא שתנאי השטח מתאימים לכך.
 • שיקולי תקציב – מגוון מתקני הוט טאב מגיעים בטווחי מחירים שונים, ולכן כדאי לקבוע מבעוד מועד את התקציב שעומד לרשותכם. זכרו שעלויות נוספות, כגון חיווט חשמלי, אספקת מים וגינון סביב הג'קוזי, עשויות להשפיע על התקציב הכולל שלכם.
 • אחריות ושירות לאחר מכירה - בחרו בג'קוזי מיצרן בעל מוניטין המציע אחריות מקיפה ושירות אמין לאחר מכירה. זה מבטיח לכם תמיכה בכל בעיה שעלולה להתעורר עם הג'קוזי שלכם.
 • יעילות אנרגטית - בהתחשב בעלויות התפעול השוטפות של ג'קוזי, שקלו דגמים חסכוניים באנרגיה. חפשו תכונות כמו תנורי חימום יעילים וטיימרים הניתנים לתכנות כדי לעזור להפחית את צריכת האנרגיה.
 • ג'טים ותכונות הידרותרפיה - אם אתם מחפשים את היתרונות הטיפוליים של הג'קוזי, שימו לב היטב לסוג, למיקום ולמספר הג'טים. ודאו שהג'קוזי שתבחרו מציע אפשרויות הידרותרפיה העונות על הצרכים הספציפיים שלכם.
 • התנסו לפני שאתם קונים - במידת האפשר, בדקו את הג'קוזי שאתם מעוניינים בו לפני ביצוע רכישה. בקרו באולמות תצוגה כדי לחוות ממקור ראשון כיצד הג'קוזי פועל, בחנו את הנוחות שהוא מספק ואת קלות השימוש.
 • דרישות תחזוקה - כפי שציינו קודם לכן, הוט טאב אכן דורש תחזוקה. חקרו את דרישות התחזוקה הספציפיות של דגם הג'קוזי שאתם שוקלים לקנות כדי להבטיח שאתם מרגישים בנוח עם התחזוקה שכרוכה ברכישתו ובשימוש בו.
 • שקלו אביזרים ושדרוגים - חקרו את מגוון האביזרים והשדרוגים הזמינים עבור הג'קוזי שלכם. ממערכות תאורה ושמע ועד אפשרויות מתקדמות לסינון וטיפול במים. התוספות הללו יכולות לשפר את חווית הג'קוזי הכוללת שלכם, וכדאי שתהיו מודעים להן.
 • שיקולי אקלים מקומיים: האקלים המקומי בסביבת ביתכם יכול להשפיע גם על השימוש וגם על התחזוקה של הג'קוזי בגינה שלכם. באקלים קר יותר, למשל, ייתכן שיהיה עליכם להשקיע במערכת חימום חזקה ולנקוט אמצעי זהירות נוספים לקראת החורף, קחו זאת בחשבון.

סיכום – ג'קוזי עץ לגינה

ג'קוזי עץ יכול להיות תוספת נפלאה שתשדרג את חייכם ותספק לכם מפלט ושפע של רגעי שלווה. אולם, לרכישת ג'קוזי מעץ נלווים שיקולים שונים שחשוב לקחת בחשבון כדי שתוכלו ליהנות מההשקעה הזו לאורך שנים רבות. בסופו של דבר, השאלה היא לא האם לקנות ג'קוזי מעץ, כי התשובה לכך ברורה. השקעה בג'קוזי מעץ לגינה כדאית, אך בתנאי שתעשו את הבחירה שנכונה עבורכם.  

המוצרים של חברת ספרטא ספא:

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.