מיקלה סימאונה

שמי מיקלה סימאונה, גדלתי ברומא, איטליה ואת לימודי לתואר ראשון ושני באדריכלות קיבלתי מאוניברסיטת La Sapienza ברומא, שם מיקלה סימאונהספגתי את השילוב הייחודי של עבר היסטורי עשיר והווה עדכני וחדשני בתכנון אדריכלי.

במהלך הלימודים זכיתי בכמה מלגות הצטיינות, אחת מהן היא מלגת “לאונרדו” לטובת עבודת מחקר לפרויקט הגמר, שנעשתה בשיתוף משרדו של האדריכל דניאל ליבסקינד בברלין.

בעשר השנים האחרונות בחרתי להעביר את מרכז חיי לישראל ומאז אני חי, עובד ומרגיש בבית בשתי התרבויות ובשתי המדינות.

כאדריכל יצרתי פרויקטים אדריכליים מגוונים, ביניהם – שימור ותכנון בית ציוני אמריקה בתל אביב, מועדון הזאפה בתל אביב, עיצוב בארים מסעדות, ובניית בתים פרטיים ודירות יוקרה.

לאחרונה, לאחר עבודה אינטנסיבית של חמש שנים , סיים משרד האדריכלים שבבעלותי את תכנון ובניית אחד מהפרויקטים הגדולים ביותר בארץ –wonderfull market – מרכז המזון הגדול במזרח התיכון בנצרת עילית, המשקיף על הר תבור.
המרכז העצום מתנשא לגובה של שש קומות, משתרע על פני 12 דונם ושטח בנוי של 60 אלף מ”ר. הוא מאגד בתוכו סופר מרקט, שוק ירקות אוטנטי, מאפייה, מעדנייה, מרתף יינות ועוד. בקומת האירוח, אותה עיצבנו בסגנון רחוב איטלקי בתי קפה ומסעדות.

פרויקטים עתידיים בתכנון אדריכלי של משרדי– הקמת מתחם סוהו בעיר התחתית בחיפה, בניין בוטיק בן תשע קומות בגורדון פינת הירקון בתל אביב, בניין משרדים בעכו, שתי אחוזות אירופאיות בצפון הארץ, וווילות יוקרה פרטיות.

פרטי התקשרות: 03-6950112 | info@simeone-arch.com | www.simeone-arch.com