פלסנר אדריכלים - Sparta Spa
פרויקט של אורי צדיק - ניהול ופיקוח בניה

פלסנר אדריכלים

 הנה חברה משפחתית וחמימה המציעה שירות מקצועי ויוצא דופן. אורי ייסד את החברה בשנת 80' ובחלוף השנים יצטרפו גם בניו עופר ופז, המנהלים את החברה ביד רמה על בסיס אותם ערכים המלווים את החברה עוד מראשית הקמתה. החברה היא דור שלישי בתחום הבנייה, ולכן הצוות צמח מהשטח ומביא ניסיון עשיר בביצוע, קבלנות וניהול.

החברה מעניקה שירותי פיקוח וניהול פרויקטים לסקטור העסקי והפרטי, גם עבור דירות יוקרה, בתים פרטיים, משרדים, חנויות, בנייה ירוקה ועוד. החברה עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית, כמו גם מעניקה רעיונות יצירתיים לביצוע כדי להביא כל פרויקט להצלחה מסחררת.

שירותי הפיקוח וניהול הפרויקטים מוענקים עוד משלב התכנון והם כוללים ישיבות ותיאום עם הצוות הרב תחומי כגון מהנדסים, אדריכלים, קבלנים וכו'. כמו כן, ניתן פיקוח יום-יומי בשטח, מתן מענה מקצועי עבור אנשי המקצוע, מינוי גורם קשר בין הלקוח לבעלי המקצוע, הגדרת תקציב בתחילת הפרויקט, וכל זאת תוך עמידה בלוחות זמנים ברורים והקפדה בלתי מתפשרת על איכות וטיב הבנייה.

החברה מאמינה כי פיקוח בנייה מעניק ללקוח שקט תעשייתי, כדי שיוכל להמשיך לחיות את חייו בשלווה בזמן שבונים למענו את החלום. בדיוק על פרמטר זה החברה עונה, ומאפשרת לכל אחד ליהנות מהדרך וכמובן להגיע לתוצאות הטובות והבטיחותיות ביותר.

 

( פיקוח בניה, ניהול ופיקוח בניה, פיקוח על וילה , פיקוח בניה על בית פרטי )

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.