בריכות גלישה עם דופן שקופה - Sparta Spa
בריכת נירוסטה גלישה עם דופן שקופה

  בריכת גלישה עשויה נירוסטה עם דפנות שקופות Flexiglass
  מבנה הבריכה L shape
  קירותגלישה נגטיביים עשויים מפלקסיגלס בעובי 50 מ”מ.
  הבריכה מתוכננת כך שהיא מורמת מעבר לקו הדק, כאשר תעלות הגלישה הסמויות, חדר המכונות ותא האיזון ממוקמים מתחת לדק.
  בריכה זו כוללת:
  מנגנון שחייה נגד הזרם UWE
  כיסוי תריס חשמלי
  חדר מכונות מתקדם שבו מערכות בקרת כימיקלים ממוחשבת אוטומטית
  פילטר Backwash אוטומטי
  מערכות חימום
  סינון ותאורה תוצרת גרמניה

  בריכות שחיה ביתיות מנירוסטה

  הנירוסטה הוא חומר מתאים לייצור בריכות שחיה. החומר עמיד לאורך שנים עם בלאי נמוך ומאפשר ייצור בריכות עם משקל נמוך ברמת איטום גבוהה, ללא השפעות מבניות או נזק מהשפעות מזג האוויר.

  התכונות הללו מאפשרות התקנת בריכות שחיה בגובה, על גגות ומרפסות ובמקומות בהם אי אפשר להוסיף עומסי משקל מיוחדים כמו מעל חניון או בכל מבנה הבנוי בגובה. בתנאים כאלה בניית בריכה למרפסת הבית הופכת להיות אפשרית והחלום קרוב מתמיד.

  בניית בריכה מנירוסטה אפשרית בחצרות של בתים פרטיים, בהתקנה חיצונית או התקנה שקועה, הדורשת חפירת שטח הכנסת הבריכה. בכל המקרים דרושה הכנה של תשתיות מים, ניקוז וחשמל.

  הנירוסטה היא חומר מיוחד עם גמישות עיצובית גבוהה. אפשר להרכיב את הבריכה בחלקים, לעצב אותה בצורות ובגדלים כיד הדמיון הטובה ולהתאים את הסגנון לעיצוב הכללי של הבית או הדירה. הנירוסטה מאפשרת הצמדת הבריכות לקירות וגמישות בהכנסת אלמנטים וגופי תאורה מיוחדים, גם בבריכות חיצוניות ופנימיות, בשימוש פרטי וציבורי.

  נירוסטה משמשת כחומר לייצור בריכות שחייה ציבוריות. סגנונות העיצוב המודרניים של מבנים ציבוריים הכוללים בריכות שחיה שאפשר לראות במכוני כושר, בתי מלון, בנייני מגורים יוקרתיים הגיעו גם לבריכות השחייה. אפשרויות העיצוב והתוספות המפנקות כמו שטחי שכשוך, ג'טים ומערכות עיסוי הופכות את הבריכות הציבוריות למתחמי ספא מפנקים.

  המפרט הטכני של בריכת גלישה עם דופן שקופה

  בריכת גלישה עשויה נירוסטה עם דפנות שקופות Flexiglass.

  מבנה הבריכהshape L.

  קירות גלישה נגטיביים עשויים מפלקסיגלס בעובי 50 מ”מ.

  הבריכה מתוכננת כך שהיא מורמת מעבר לקו הדק, כאשר תעלות הגלישה הסמויות, חדר המכונות ותא האיזון ממוקמים מתחת לדק.

  בריכה זו כוללת

  מנגנון שחייה נגד הזרם UWE

  כיסוי תריס חשמלי.

  חדר מכונות מתקדם שבו מערכות בקרת כימיקלים ממוחשבת אוטומטית.

  פילטר Backwash אוטומטי. 

  מערכות חימום סינון ותאורה תוצרת גרמניה 

  רואים שקוף

  הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות התקנת בריכה מנירוסטה בעלת דופן אחת שקופה, או יותר, דרכה ניתן לראות את מי הבריכה והיא נותנת תחושה של מרחב פתוח ומרווח.

  אפשרות אחת היא לייצר את הדפנות מזכוכית העוברת תהליך ייצור בו מעניקים לה שקיפות, צלילות, חוזק ועמידות והיא יכולה לשמש לעיצוב בריכה מזכוכית התלויה על קיר חיצוני, טרנד נפוץ מאד בעולם במבנים של בתי מלון ומבני מגורים יוקרתיים.

  אפשרות שניה אשר מוצעת על ידי חברת ספרטה ספא היא לייצר את הדופן מחומר אקריל שקוף וחזק היוצר השתקפות עמוקה ונקיה. האקריל חזק מהזכוכית ושקיפותו מוחלטת. יחד עם חוזקו, האקריל גמיש וקיימת יכולת לכופף אותו לפי דרישות העיצוב או אילוצי השטח. התקנת בריכה שקופה נפוצה בגגות כאשר רוצים לפתוח את חזית הבריכה על הגג או על המרפסת.

  אפקט מיוחד לעיצוב בריכות למרפסת או לגג מתקבל בהתקנת תאורת הלד. בבריכות בהן מתקיים שילוב של חומר הנירוסטה עם חומר האקריל, האחד נותן מראה מתכתי ומשמש כמחזיר אור והשני מוביל את האור דרך המים והקירות השקופים והצלולים. כדי ששניהם יתנו את האפקט המתאים כדאי לתכנן מראש את מיקומם של גופי התאורה. 

  הצוות המקצועי שלנו בספרטה ספא מייעץ ללקוחותיו מרגע התכנון המוקדם, דרך הצבתה של הבריכה בגודל ובעיצוב הרצוי בהתאמה למקום המיועד להתקנה, ועד לקבלת התוצאה המרשימה בדמות בריכה הנראית כמו בריכת זכוכית יוקרתית ומעוצבת ברמה גבוהה.

  פתרונות הצללה וקירוי

  הרחצה בבריכות שחייה בימות הקיץ היא תענוג גדול. קרירות המים היא מפלט מבורך מהאוויר החם והלחות. אך כאשר השמש קופחת בימים החמים של הקיץ אולי כדאי למצוא פתרונות הצללה לקירוי אזור הבריכה עבור הרוחצים ועבור אזורי ישיבה ואירוח בצד הבריכה ובסביבתה.

  בתחום ההצללה מוצעים מגוון רחב של פרגולות וסוככים מחומרים שונים המותאמים לגודל השטח, בסגנונות ועיצובים שונים בכפוף למגבלות התקציב של הלקוחות.

  בספרטה ספא מגוון מערכות הצללה מעוצבות המתאימות להצבה בשטח הבריכה:

  • פרגולת אלומיניום מתכווננת במגוון צבעים, לשליטה במידת האור והצל ולהגנה מפני הגשם באמצעות כיוון והזזה של הרפפות בגג הפרגולה.
  • גשר הצללה, הנוצר מזוג סוככים אופקיים עם מנגנון חשמלי המחוברים לגשר ונפתחים משני צדדיו ויוצרים שטחי צל מעל בריכות שחיה ומעל אזורי ישיבה.
  • סוכך מתכוונן הניתן לפתיחה וסגירה בהפעלה חשמלית.
  • אפשרות נוספת היא קירוי אזורי הבריכות באמצעות פרגולות שקופות. הפרגולה עשויה מאלומיניום והתקרה עשויה מחומר שקוף המאפשר את כניסת אור השמש ומגן מפני גשם בעת השהייה בבריכה. אפשרות קירוי זו מתאימה לבריכות הממוקמת במרפסות צפוניות בהן קרינת השמש אינה רצופה והמטרה היא ניצול מיטבי של האור.

  הוספת מטבח מאובזר לאזור הגינה

  בילוי מתחבר היטב עם אוכל, ורבים בוחרים להוסיף לצד בריכות שחייה לחצר אזור לצליית בשר עם גריל משוכלל להכנת כמות גדולה של בשר בזמן אירוח חברים ומשפחה. ליד הגריל אפשר להקים מטבח חוץ מאובזר שיכול לתפקד גם כבר משקאות.

  היתרונות במטבח חוץ הם גדולים. יכולות האירוח גדלות, אין צורך בהעברת מגשי המזון מהבית החוצה וחזרה, כל הלכלוך נשאר מחוץ לבית, והמקרר במטבח החיצוני מאפשר אחסון שתיה שתהיה זמינה כל זמן האירוח.

  כמו בכל רכישה, התאימו את המטבח וגודלו לצרכים שלכם ולתנאי השטח בחצר או על הגג באופן שיעניק לכם נוחות ועדיין ישאיר חלל מרווח ומקום מספק לאירוח.

  בספרטה ספא מוצעים מטבחי חוץ, מכשירי גריל ומכונות קרח כמוצרים משלימים לעיצוב הגינה או המרפסת כמתחם בילוי ואירוח מפנק.

  מעקה חשמלי לבריכה

  בטיחות בבריכה היא עניין חשוב מאין כמוהו. שמירה על הבטיחות בזמן השהייה במים מצילה חיים. אך בבית בו חיים ילדים, חובה להשגיח עליהם בזמן שהם מתרוצצים בחצר בסמוך לאזור הבריכה כדי למנוע תאונות.

  אחת הדרכים למניעת הגישה לבריכה היא הקמת גידור מסביב לה. הגידור בא על חשבון העיצוב והיופי, אך לא תמיד. בניית מעקה בטיחות מזכוכית שקופה שיגדר את הבריכה יעניק מרחב ויזואלי ובטיחותי ולא יפגע בעיצוב הכולל.

  אפשרות נוספת המתאפשרת כתוצאה מטכנולוגיה מתקדמת, היא התקנת מעקה זכוכית עם מנגנון חשמלי. בשליטה של בעלי הבריכה על ידי לחיצת כפתור, המנגנון מוריד את המעקה אל תוך הדק בעת השימוש ומעלה אותו חזרה לאחר מכן.

  אנו בספרטה ספא מזמינים אתכם לקבל יעוץ בנושאים הקשורים לתכנון והקמה של מתחמי פנאי ובידור, הכוללים בריכות נירוסטה עם גלישה ותוספות אחרות. הפגשו עמנו לבחינת האפשרויות העומדות בפניכם ואנו נלווה אתכם מתחילת הפרויקט ועד סופו.

  פתרון אידאלי מעל בריכת שחיה או פינת ישיבה עד לרוחב 5 מ’.

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.