ג'קוזי למרפסת - Sparta Spa

ג'קוזי למרפסת

ג’קוזי למרפסת יהפוך כל מרפסת לפנינת נוי אמיתית. בשנים האחרונות הג’קוזי הפך למרכיב בסיסי ועיקרי בכל בית, אשר משדרג את רמת איכות החיים בכמה רמות.

אחד הטרנדים העכשווים ביותר הוא ג’קוזי למרפסת או ג’קוזי לגג. עם ג’קוזי כזה כל המשפחה, הקרובים והמכרים יכולים ליהנות מדי יום מחוויה מפנקת ומרגיעה, ברמה התרפויטית הן המנטלית והן הפיזיולוגית. ג’קוזי למרפסת משמש אטרקציה מרגשת לילדים ומבוגרים כאחד ובזכותו כל גג או מרפסת ריקנית יכולה להפוך למוקד בילוי ופנאי מרהיב.

ישנו ביקוש הולך וגובר לג’קוזי לגינה, ג’קוזי לבית (ג’קוזי ביתי), ג’קוזי למרפסת וכן ג’קוזי לחצר . יש מקומות ושלבים בהם התקנת הג’קוזי מתאפשרת עם עבודת הכנה מינימליסטית ובניית תשתיות מתאימות, אך ישנם מקרים בהם התקנת ג’קוזי אינה אפשרית, בעיקר בהתקנת ג’קוזי למרפסת או ג’קוזי לגג.

 

מה דרוש להתקנת ג’קוזי למרפסת?

בטרם נתקין ג’קוזי במרפסת הבית שלכם, יש לדאוג לאישור קונסטרוקטור. הג’קוזי שוקל מאות קילוגרמים, וכאשר מוסיפים למשוואה את ליטרי המים הדרושים כדי למלא אותו וכן את משקלם של יושבי הג’קוזי- הרי שמדובר בלמעלה מטון!

על מנת להתקין ג’קוזי למרפסת יש לוודא שהמבנה אכן מתאים לשאת את העומסים הצפויים, בעיקר לאור העובדה שהרבה מהמבנים הקיימים אינם מתאימים לנשיאה של כובד משקל שכזה. לפיכך יש לדאוג לאישור מומחה בענף אשר יבצע חישוב ותכלול של כלל הנתונים עד לאישור או הכוונה לפתרון.

מהו אישור קונסטרוקטור?

אישור קונסטרוקטור הינו אסמכתא מטעם מהנדס בניין הנושא רישיון הנדסת מבנים ממשרד התמ”ת. הקונסטרוקטור הוא בעל ניסיון בענף פיקוח והנדסה של מבנים.

יש לספק לקונסטרוקטור אינפורמציה בנוגע למבנה הג’קוזי ולתכולתו, לרבות מפרט טכני של הג’קוזי
(כמובן שנסייע בכך) ומפרט טכני של המבנה (רצוי לבחור במהנדס הקונסטרוקציה אשר תכנן את המבנה).

הקונסטרוקטור יבצע חישוב של משקל למטר מרובע, באופן הבא:

משקל הרוחצים + משקל המים + משקל הג’קוזי

————————————————————————————————————————————–   = עומס למ”ר

אורך X  רוחב הג’קוזי

הג’קוזי החיצוני עשוי חומרים מיוחדים אשר עמידים מפני שינויי מזג האוויר, רטיבות הגשם וחום השמש. בכל זאת עדיף ורצוי לרכוש לו כיסוי מיוחד ולדאוג לניקיון שוטף של המערכת זאת בהתאם להוראות היצרן.

מרבית המרפסות והגגות מתוכננות לשאת עד 350 ק”ג למ”ר, לא כולל אזורים שמחוזקים כמו הממ”ד ואזורים הממוקמים מעל לעמודים.

מה עושים במידה שאין אישור קונסטרקטור?

במקרה כזה, יוכל הקונסטרוקטור להציע לכם פתרונות כמו חיזוק המבנה, הקמת הג’קוזי במקום ספציפי במרפסת (למשל על ממ”ד, באזור שמעל לעמודים או בפינות) וכן פיזור המשקל ע”י התקנת קורות פיזור מתחת לג’קוזי.

במידה שהמבנה עדיין נמצא בשלבי הקמה, הפתרון הוא פשוט הרבה יותר- ניתן פשוט לבקש מהקבלן להתאים את האזור בשלב יציקת הרצפה לחיזוקו.

 

האם התקנת ג’קוזי למרפסת מתאפשרת בכל גובה?

התשובה לכך היא כן. אנו נגיע לכל קומה ולכל מרפסת או גג. האפשרויות העומדות בפנינו הן ע”י מנוף (אם הבית בשלבי הקמה ניתן לבצע שיתוף פעולה עם מנוף קיים בשטח), אנו נוכל להביא מנוף עימו אנו עובדים בקביעות (ואף נחסום את הכביש עם ההיתרים הדרושים לכך) ובמקרה שמסיבה כלשהי גם אופציה זו אינה מתאפשרת- ניתן להתקין ג’קוזי במרפסת או בגג באמצעות הליקופטר.

 

תו תקן איכות רק בספרטה ספא

חברת ספרטה ספא הינה המשווקת הבלעדית בישראל של המותגים המובילים, המתקדמים והאיכותיים ביותר בעולם של מערכות ג’קוזי לגינה ומערכות הספא. החברה מציגה, בשלושת אולמות התצוגה שלה, את המגוון הרחב ביותר של הדגמים ושל המותגים הקיים בארץ, תחת קורת גג אחת. בין המותגים תוכלו למצוא את JACUZZI , MASTER SPAS , KOS , ARTESIAN SPAS , DIAMOND SPAS ועוד.

כבר למעלה מ-10 שנה ספרטה ספא מציעה את המגוון הרחב ביותר של סוגי ג’קוזי, סאונות יבשות, סאונות רטובות, חמאם טורקי, SASHA, מקלחוני עיסוי, הוט טאב, מטבחי גינה, מדורות גינה, בריכות זרמים, טרנדים חמים וחידושים מפתיעים ועוד, והכל תחת קורת גג אחת כאשר כל מוצר נבחר בקפידה תוך היכרות עם המותג ובהסתמך על המלצות וחוות דעת חיוביות קודמות. נאפשר לכם באולמות התצוגה ליהנות מחוויה, תוך שתוכלו לסקור סוגי ג’קוזי רבים בעלי שלל סוגי לסיוע בקבלת החלטה סופית.

בחרת בספרטה ספא- בחרת בטוב ביותר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.